Custom JavaScript & CSS in Pages! WordPress Eklentisi

Açıklama

Custom JavaScript & CSS in Pages! / Sayfalardaki Özel Javascript ve Css WordPress Eklentisi
Sayfalardaki özel JavaScript & CSS! Eklenti, doğrudan herhangi bir gönderi, sayfa veya özel yayında CSS, JavaScript kodu eklemenizi sağlar!
NASIL ÇALIŞIR
Eklenti, CSS ve JavaScript kodunu herhangi bir sayfaya (veya yalnızca seçilmiş olanlara) yerleştirmenize olanak tanır. Global Kod özelliği aracılığıyla veya doğrudan ihtiyacınız olan sayfa/posta/özel gönderiyi düzenleyerek yapılabilir. Ana Özellikler: Sözdizimi Vurgulamalı Metin Düzenleyicisi
Kodu satır içi yazdırın veya harici bir dosya ekleyin
Kodu başlıkta veya altbilgiye yazdırın
Herhangi bir ön uç sayfasına istediğiniz kadar kod ekleyin
Themeglobal kodunu değiştirdiğinizde değişikliklerinizi de saklayın
Ana özel JS ve CSS aracılığıyla, özel JavaScript/CSS kodunu tanımlayabileceğiniz kod nesneleri oluşturabilirsiniz ve nerede dahil edilmesi gerektiği (altbilgi veya başlık)
Dahil edilmesi gereken harici JavaScript/CSS kütüphaneleri (altbilgi veya başlık)
Görünürlük Seçenekleri: İsteğe bağlı olarak nereye dahil edilmesi gerektiğini belirleyebilir ve bir görünürlük filtresi (sayfa, posta, url, …) sayfaları, yayınlar ve özel yayınlar belirleyebilirsiniz!
Kod, herhangi bir sayfa, posta veya özel yayın (WooCommerce ürünleri, BuddyPress vb. Gibi) doğrudan düzenlenerek dahil edilebilir. İhtiyacınız olan kodu yerleştirmenizi sağlayan ** özel JS & CSS ** metaboxes’i bulacaksınız!

Custom JavaScript & CSS in Pages! WordPress Eklentisi; eklentisi, Gelenek eklentisi, Kodlamak eklentisi, Postalamak eklentisi, Javascript eklentisi, Js eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-691

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews