Creative Blog Designer Bundle for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Creative Blog Designer Bundle for WordPress / Yaratıcı Blog Designer Paketi WordPress Eklentisi
Creative Blog Designer Bundle, WordPress blog yayınlarınızı benzersiz bir şekilde yaratıcı yollarla sergilemek için yararlı bir WordPress eklentisi paketidir. Güzel bir ızgara, düzen ve duvar tasarımı ile web sitenizdeki WordPress varsayılan ve özel yayınlarınızı güzelleştirmenin etkili ve kullanıcı dostu bir yoludur.
Bu eklenti, yayınları zarif bir şekilde sergilemenize ve sitenizin daha çekici görünmesini sağlamanıza yardımcı olur. Çok fazla çaba harcamadan hazır düzenlere sahip WordPress özel yayınlarınızın WordPress yayınları sunumunu oluşturuyor.
Yaratıcı Blog Designer eklentisi, yayın tarihi, resim, başlık, açıklama, düğme, sosyal paylaşım simgeleri, yorumlar, yazar vb.
50’den fazla arka uç seçeneğiyle 3 düzen tipiyle yaratıcı blog tasarımcısını kullanabilirsiniz. Karmaşık içeriklerinizi yapısal bir şekilde sergilemede yararlıdır. Bu eklentinin, Elementor, WPBakery, Divi, Gutenberg, Beaver Builder, vb.
Yaratıcı bir blog tasarımcısını olağanüstü yapan nedir? Kodlama becerisi gerekmez.
Kurulumu veya yapılandırılması kolay.
Kodu, düzen ve tasarımı temizleyin.
Yalnızca birkaç tıklamayla çarpıcı blog sayfaları oluşturun.
İyi belgelenmiş.
Özel destek.

Creative Blog Designer Bundle for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Tasarım eklentisi, Demetlemek eklentisi, Gelenek eklentisi, Postalamak eklentisi, Düzenler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-33

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews