Content Protector — Protect Site from Being Copied WordPress Eklentisi

Açıklama

Content Protector — Protect Site from Being Copied / İçerik Koruyucusu – Siteyi Kopyalamaktan Koruyun WordPress Eklentisi
Çevrimiçi içeriğinizi kopyalamaktan koruyun.
Web sitenize küçük bir eklenti yükleyin ve WordPress Web içeriğinin intihal edilmesi için içerik koruyucusu.
Eklenti, içeriği kopyalamanın tüm yöntemlerini tamamen engeller: seçim, hot-tays, geliştiricinin araçları ve sağ tıklama menüsü.
AdSense gibi reklamlarınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olun.
% 100 koruma sağlayın. İçeriği kopyalamanın daha sıkıntılı da olsa kopyalamanın yolları vardır. ve esnek seçenekler her parametreyi özelleştirmenize olanak tanır.
Eklenti, normal kullanıcılar için sessiz ve görünmez, ancak içeriğinizi çalmaya çalışanlar için hızlı ve güvenilir.
Varsayılan olarak, içerik kopyalama yeteneği devre dışı bırakılır. Ancak, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, bazı seçenekleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Metninizi kopyalanmış tüm koltuk tuşlarıyla seçin.
Kopyayı devre dışı bırakın: Çekim tuşlarını devre dışı bırak: CTRL+C (Windows ve Linux), ?+C (macOS). Metninizi kopyalama koltuk tuşlarıyla kopyalamaktan koruyun.
Kesimi devre dışı bırakın: Çekim tuşlarını devre dışı bırak: Ctrl+x (Windows ve Linux), ?+x (macOS). Metninizi kesilmiş kısayol tuşlarıyla kopyalamaktan koruyun.
Macunu Devre Dışı Bırak: Hot Tuşlarını Devre Dışı Bırak: Ctrl+V (Windows ve Linux), ?+V (macOS). Yapıştır Hot Tuşlarını Devre Dışı Bırakın.
Kaydet’i Devre Dışı Bırak: Hot Tuşlarını Devre Dışı Bırak: CTRL+S (Windows ve Linux), ?+S (macOS). Kayıtlı koltuk tuşlarıyla metninizi kaydedilmesini önleyin.
Görünümü Devre Dışı Bırak Kaynağı: Çekim Tuşlarını Devre Dışı Bırak: Ctrl+U (Windows ve Linux), ?+U (macOS). Sayfa Kaynak Kodunu görüntüleme tuşlarıyla görüntülemek için devre dışı bırakın.
Baskı Sayfasını Devre Dışı Bırak: Hot Tuşlarını Devre Dışı Bırak: Ctrl+P (Windows ve Linux), ?+P (macOS). Sayfanızı sensey tarafından yazdırılmasına önleyin.
Geliştirici Aracını Devre Dışı Bırak: Hot Tuşlarını Devre Dışı Bırak: Ctrl+Shift+I (Windows ve Linux), ?+?+I (macOS). Geliştirici araçları tarafından sayfanın kaynak kodunu görüntülemek için devre dışı bırakın.
Safari Okuyucu Modunu Devre Dışı Bırak: Safari’de Okuyucu Modunu Devre Dışı Bırak: ?+Shift+R (macOS). Metninizi ve görüntülerinizi Safari Okuyucu Modunda kopyalanmadan koruyun.
Sağ tıklama devre dışı bırakın: fareyi devre dışı bırak sağ tıklayın. İçeriğinizi Bağlam menüsüne göre kopyalamaktan koruyun.
Metin seçimini devre dışı bırak: Metin seçimini devre dışı bırakın. Fare tarafından metin vurgulamasını (metin seçimi) devre dışı bırakın.
Fare ile görüntü sürüklemeyi devre dışı bırakın.
JavaScript Gerekli: JavaScript devre dışı bırakılırsa içeriği koruyun.
Sadece kur ve git.
Eklentinin çalışması için CSS veya resim dosyaları gerekmez. JQuery gibi bağımlılık yok. Yalnızca temiz ve hızlı vanilya javascript.Yükürler Kullanılacak Liste: Kurul ve Git
Tüm şablonlar ve çerçevelerle çalışır
Mobil ve dokunmatik cihazlarda çalışıyor
Tüm modern tarayıcılarda çalışır
Hafif ve hızlı, ön uçta sadece 11kb minikleştirildi
Yerli javascript, jQuery olmadan
Metin ve görüntü koruması
RTL uyumlu
Sitenin arama motorlarında indekslenmesini etkilemiyor
Windows, Linux ve macOS ile uyumlu
Ayrıntılı Kullanıcı Kılavuzu
Tamamen tarayıcı desteği
Mobil dostu
İyi belgelenmiş içerik01-plugin
02-Doküman

Content Protector — Protect Site from Being Copied WordPress Eklentisi; eklentisi, Kopya eklentisi, Yapıştırmak eklentisi, Koruma eklentisi, Telif Hakları eklentisi, Devre Dışı Bırakmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-473

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews