Collax – Creative Agency And Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Collax – Yaratıcı Ajans HTML5 Şablonu
Collax – yaratıcı bir moda ajansı HTML5 şablonudur. Bu şablon, yüksek kaliteli 6 ön inşaat ev sayfaları ve servis sayfaları, portföy sayfaları, takım sayfaları, referans sayfaları, birden fazla blog düzeni vb. Gibi birçok yerleşik harika iç sayfa ile birlikte gelir. Ajans, serbest çalışanlar, geliştiriciler, e -ticaret, tasarımcı, web tasarımcısı, geliştiriciler, iş, hizmetler, pazarlama, inşaat, başlangıç, blog, dergi, portföy, fotoğraf, mimar, kurumsal, etkinlik, sanatçı veya herhangi bir yaratıcı insan için de kullanılabilir Her türlü iş veya kişisel web sitesi.
Zorlu gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için, bir dizüstü bilgisayar, mobil veya tablet olsun, kullanıcılarınızın görüntülediği herhangi bir cihaza adapte olduğundan emin olmak için HTML şablonumuzu test ettik!
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Arvilax Templateis her türlü cihaz için tamamen duyarlı düzen.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Arvilax, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
6+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
32+ toplam sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Collax – Creative Agency And Portfolio Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-328

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews