Coffee First – Handwritten Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni ürün kahvemizi tanıtın ilk el yazısı fırça yazı tipi. Doğal bir his ile bu modern yazı tipi. Bu el yapımı yazı tipi, tasarımınızın her detay için güzel bir doğal dokunuşa sahip olmasını sağlayacaktır. Davet, logo, kitap örtüsü, zanaat veya herhangi bir tasarım amacıyla herhangi bir tasarım projesi için mükemmeldir.
Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, yani tüm büyülü gliflere kolaylıkla erişebilirsiniz! Ayrıca ligatür glifleri de dahil olmak üzere çok sayıda özel özellik içerir. Düğün tasarımları, etiket, ürün ambalajı, özel etkinlikler veya el yazısı tadı gerektiren herhangi bir şey.
Yani kahve önce Ligature OpenType panelini etkinleştirebileceğiniz metninize büyüleyici, otantik ve rahat bir karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir.
Gıda logosu stili ve sevimli zanaat tarzı ile kombinasyondan esinlenmiştir. Bu, teklifler, sportif tema, logotip, kelime işareti vb. için tasarım ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bu, birçok OpenType özelliğine sahiptir ve çok dilli bir dile sahiptir.
Neler Dahil: Önce Kahve (OTF/ TTF/ WOFF)
Standart glif
Ligatür glifleri
PC & Mac’te çalışıyor
Basit kurulumlar
Web Font Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, hatta Microsoft Word üzerinde çalışıyor. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkürler

Coffee First – Handwritten Brush Font Yazı Tipi; Dokulu yazısı, El Yazısı yazısı, Romantik yazısı, Senaryo yazısı, Modern yazısı, Zarif yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3831

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews