Cheshire – Playful Decorative Font Yazı Tipi

Açıklama

Chishire yazı tipi
Bu çift, bazı galeride gördüğüm retro çizgi film filmi poster tasarımından ilham aldı, marka kimliğine Pentool ile temiz yapmaktan ziyade, marka kimliğine doğal el yapımı hisler eklemek için elle hazırlandı.
Eğlenceli bir his vermek için el yapımı ile gelişiyoruz, bu yazı tipi cesurdur, böylece markalaşma için veya hatta poster tasarımınız için oynak dekoratif stille başlık kullanırsanız güçlü görünebilir.
Opentype özellikleri
Bingana yazı tipi 200 karakter setine sahiptir
Bingana yazı tipi, eğlenceli dekoratif log, etiketler, tişört baskıları, ürün ambalajları, davetiyeler, reklamlar ve diğerlerinde çok iyi görünüyor.
Chishire TTF dosyasını içerir
Chishire OTF dosyası
Chishire Woff Dosyası
Çok dilli destek (batı Avrupa karakterleri). Oyuncu bir logotyotip yazı tipi arıyorsanız, bu öğe tasarımınızı otantik ve benzersiz hale getirmek için mükemmel bir seçimdir.
Bu yazı tipleri, takip eden dillerle çalışır:
Afrikaans, Arnavut, Asu, Bask, Bemba, Bena, Chiga, Cornish, Danca, İngilizce, Estonya, Filipinli, Fin, Fransızca, Friulian, Galiçyaca, Almanca, Gusii, Endonezya, İrlanda, İtalyan, Kabuverdianu, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin , Luo, Lüksemburg, Luyia, Machame, Makhuwa-Meetto, Makonde, Malagasy, Malay, Manx, Morisyen, Kuzey Ndebele, Norwegian Bokmål, Norwegian Nynorsk, Romanhole, Rundi, Portuguese, Romanh, Romo, Oromo, Rom, Sang, Sang, Sang, Sang, Sang, Sang, Sag, Sangu, İskoç Galce, Sena, Shambala, Shona, Soga, Somali, İspanyolca, Svahili, İsveç, İsviçre Alman, Taita, Teso, Vunjo, Zulu
Bu yazı tipini kullandığınız için teşekkür ederiz.
LS

Cheshire – Playful Decorative Font Yazı Tipi; Retro yazısı, Retologo yazısı, Karikatür yazısı, Karikatür yazısı, Log yazısı, Marka yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3645

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews