Catalog Mode, Pricing, Enquiry Forms & Promotions WordPress Eklentisi

Açıklama

Catalog Mode, Pricing, Enquiry Forms & Promotions / Katalog Modu, Fiyatlandırma, Sorgulama Formları ve Promosyonlar WordPress Eklentisi
Woocommerce mağazanızda katalog modlarını, fiyatları ve pazarlama stratejilerini kolayca ayarlamak için WooCommerce Katalog Modu – Fiyatlandırma, Sorgulama Formları ve Promosyonlar Eklentisi’ni kullanın.
Eklenti, mağaza işlevlerini kaldırmak için seçenekler sunar (ürün fiyatları, arabaya ekleme düğmesi ve araba ve ödeme sayfaları).
Eklenti ayrıca fiyatları ayarlama (flaş satış indirimleri, toptan indirim fiyatlandırması, üyelik fiyatlandırması ve diğer koşullu fiyatlandırma dahil), sorgulama formları, rozetler, geri sayım zamanlayıcılar ve ürün kurallarına ve koşullarına dayanan promosyon mesajları için seçenekler sunar.
Bu eklenti üç ayrı modül içerir: katalog modları, ürün fiyatlandırması ve ürün ayarları (promosyon ayarlarını içerir).
WooCommerce Katalog Modları
Katalog modları modülü ile ürün fiyatlarını gizleme, arabaya ekleme düğmelerini devre dışı bırakma, sorgulama formları ekleme ve mağaza, sepet ve ödeme işlevlerini devre dışı bırakma gibi birden fazla katalog modu seçeneği oluşturabilir ve yönetebilirsiniz **. Bu seçenekler 84’den fazla koşul ve 30 ürün kuralına dayanabilir.
WooCommerce ürün fiyatlandırması
Ürün fiyatlandırma modülü, düzenli fiyat ayarlamaları ve satış fiyat ayarlamaları gibi birden fazla ürün fiyatlandırma seçeneği oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Fiyat ayar tutarı sabit bir fiyata, sabit indirim veya ücrete, yüzde fiyatına veya yüzde indirim veya ücrete dayanabilir. Bu seçenekler 84’ten fazla koşul ve 30 ürün kuralına da dayanabilir.
WooCommerce ürün ayarları
Stok ayarları, vergi ayarları, ağırlık, fiyatlandırma etiketleri, ürün rozetleri, geri sayım zamanlayıcısı ve eklentiyi kullanarak birden fazla ürün ayarı (promosyon ayarları dahil) seçeneği hızlı bir şekilde ayarlayın. Bu seçenekler 84’ten fazla koşul ve 30 ürün kuralına da dayanabilir.
Ürün Kuralları ve Koşullu Mantıklar
Eklenti, ürün SKU, kategorileri, Etiketler E.T.CA’lara ve müşteriler, kullanıcı rolleri ve Geoip konumları gibi koşullu mantıklara göre tüm modül işlevlerini kolayca ayarlamanıza olanak tanır. 30’dan fazla ürün kuralı ve 84 koşullu mantık mevcutken, seçenekler neredeyse sınırsızdır

Catalog Mode, Pricing, Enquiry Forms & Promotions WordPress Eklentisi; eklentisi, Moda eklentisi, Fiyatlandırma eklentisi, Sorgu eklentisi, Biçim eklentisi, Fiyat eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-28

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews