Cagier Yazı Tipi

Açıklama

Yaratıcılık, hayal gücü ve sonsuz eğlenceye göze çarpan ve ilham veren başlıklar yaratmayı hayal ediyor musunuz? Flair ile zarif bir yazı tipi arıyorsanız. Projenizi veya tasarımınızı bu kadar özel hale getirebilecek bir şey. Bunu kaçırmak istemesen iyi olur!
Cagier-A ekran yazı tipi
Cagier, lüks, şık ve zamansız bir tarzda bir ekran yazı tipidir. Klasik ve vintage Flair’den esinlenilen son trend tarzı ile birleşir, bu da tasarımınız ne olursa olsun en iyi seçimdir. Cagier esas olarak logo, başlıklar, marka, dergi, kapak albümü, kitap kapağı, film, giyim tasarımı, tırnak, davetiyeler, poster, poster, tebrik kartları, ürün ambalajları, basılı alıntılar vb.
Umarım herhangi bir tasarımın ruhunu yakalamaya yardımcı olur.
Yazı tipimiz, markanızın küresel bir kitleye ulaşmasını sağlamak için her zaman çok dilli destek içerir.
Özellikler: Alternatifler
Ligatürler
Üslup seti
Swashes
PUA kodladı
Natha Studio’dan premium yazı tiplerini indirdiğiniz için sayılar ve noktalama işaretleri

Cagier Yazı Tipi; Modern yazısı, Logo yazısı, Font yazısı, Vektör yazısı, Alfabe yazısı, Tasarım yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3851

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews