BWL Knowledge Base Manager WordPress Eklentisi

Açıklama

BWL Knowledge Base Manager / Bwl Bilgi Taban Yöneticisi WordPress Eklentisi
Birkaç dakika içinde bir self servis destek sistemi oluşturmak ve müşterilerin sorgularını yanıtlamak için destek süresini optimize etmek mi istiyorsunuz? Sonra BWL Bilgi Taban WordPress eklentisi sizin için en iyi seçim olabilir.
BWL Bilgi Base Manager, web siteniz için soru ve cevaplar içeren toplam bilgi tabanı yayınları oluşturmak için birçok benzersiz ve esnek özelliğe sahip eksiksiz bir WordPress eklentisidir. Modal tabanlı ve Ajax ile çalışan yapışkan arama özelliği, soru cevaplarını hızlı bir şekilde bulmak için en iyi arama deneyimini sunar.
Eklenti, metin düzenleyicisine kısa kodlar eklemek için tüm seçenekleri veren görsel bir kısa kod düzenleyicisi paneline sahiptir. Dört dahili widget, bilgi tabanı kategorileri, konular ve en yeni/üst düzey/yukarıdan aşağıya oylanan/popüler sorular göstermenizi sağlar.
Sıfır yapılandırma gereksinimi:
Eklenti neredeyse sıfır yapılandırma gereksinimi özellikleri ile birlikte gelir. Eklentiyi yükleyin, yükleyin ve etkinleştirmeniz yeterlidir.
Sınırsız bilgi tabanı soru ve cevaplar:
Eklenti, sınırsız sayıda KB öğesi oluşturmanıza ve bunları kategorilere ve etiketlere sınıflandırmanıza olanak tanır. Eklenti, KB yayınlarını oluşturmak ve depolamak için WordPress özel posta türü sistemini kullanır. Bu nedenle, WordPress yönetici panelinden KB yayınlarını yönetmek çok kolaydır. KB yayınları için özel bir simge ayarlayabilirsiniz ve her kategori ve etiket öğesi için özel bir simge seçebilirsiniz.
Benzersiz Ajax tabanlı KB arama seçeneği:
Eklenti, kullanıcılara birkaç saniye içinde tüm bilgi tabanı yayınlarından gerekli soru cevaplarını hızlı bir şekilde aramak için harika bir tesis sağlar. Ayrıca, arama sonuçlarını almak için sayfayı yeniden yüklemeyi beklemez. Eklenti arama seçeneğimiz, en hızlı sonuçları çekmek için verimli bir arama sorgusu gerçekleştirebilecek şekilde tasarlanmıştır. Arama sorgusu sonuçları elde ettikten sonra, kullanıcılar arama sonuçları listesinden yayın başlığını tıklayabilir ve ardından eklenti kullanıcıyı doğrudan bilgi tabanı ayrıntıları sayfasına götürür.
Duyarlı ızgara sistemi (iki/üç/dört sütun düzeni):
Eklenti, içeriğinizi mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntülemenizi sağlayan yerleşik bir duyarlı ızgara sistemi vardır. Eklenti de Bootstrap ızgara sistemi ile iyi çalışıyor.
Popüler/özellikli/son KB yayınlarını görüntülemek için animasyon sekmesi:
TABIFY KB, KB eklentisinin en benzersiz ve temel özelliklerinden biridir. Şimdi, sitenizin küçük bir alanında popüler, öne çıkan ve son KB yayınlarını gösterebilirsiniz. Sekme duyarlıdır ve herhangi bir WordPress temasıyla iyi çalışır.
Renkli İstatistik Çubuğu ile KB seçeneğini/beğenmeme seçeneği:
Kullanıcılar görüşlerini KB içeriğiniz hakkında gönderebilir. Eklenti Seçenekleri Paneli, benzer/sevmeme sayımlarını kolayca izlemenizi sağlar.
Sevilmeyen KB Post için Geri Bildirim Paneli:
Eklenti, herhangi bir kullanıcı hoşlanmayan bir oylama gönderirse özel bir geri bildirim kutusu görüntüler. Bu şekilde, kullanıcıların neden KB içeriğini sevmedikleri ve KB içeriğini kullanıcı talebine göre değiştirebileceğine dair bir fikir edinebilirsiniz.
Tek KB sayfasındaki ilgili KB yayınları:
Eklenti, tek KB içeriğinden sonra otomatik olarak ilgili bir KB yayınları bölümü ekler. Bu seçeneği yönetici panelinden etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.
KB meta bilgilerini görüntüle:
Her KB Post, Yazar Gönderme Adı, Kategori, Etiket, Görünüm Yok ve tarih sonrası bilgileri görüntüler. Eklenti ayrıca her KB’nin son düzenlenen tarihini de görüntüler. Eklenti Seçenekleri panelinden her meta bilgileri gösterebilir/gizleyebilirsiniz.
Özelleştirme için kapsamlı seçenek paneli:
Eklenti, eklentinin her öğesini kontrol etmenizi sağlayan önemli bir özelleştirme özelliği ile birlikte gelir. KB temalarını özelleştirebilir, KB başlık yazı tiplerini seçebilir, KB tek sayfa içeriğini yönetebilir, RTL modunu işleyebilir, harici KB gönderme formunu gösterebilir/gizleyebilir, KB modal penceresini görüntülemeyi yönetin ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Özel CSS Paneli:
Özel CSS kodu eklemeniz gerekiyorsa, doğrudan eklenti temel stil sayfası dosyasına kod eklemeniz gerekmez. Eklenti, Seçenekler panelinde özel CSS kodlarınızı kolayca ekleyebileceğiniz özel bir CSS düzenleyicisi sağlar ve veritabanında saklanacaktır. Bu nedenle, gelecekteki güncellemeler için, özel kodlarınızı asla kaybetmeyeceksiniz. Bir eklentiye özel CSS kodu eklemenin güvenli ve en iyi yoludur.
Sınırsız dosya eki:
Kullanıcılarınızın KB öğeleriyle indirilebilir içeriğini hızlı bir şekilde almasına yardımcı olacak her KB yayınına sınırsız dosya yükleyebilir ve ekleyebilirsiniz.
Hızlı ve Toplu Düzenleme:
Hızlı ve toplu düzenleme kullanarak eski oy sayımlarını kolayca sıfırlayabilirsiniz. Hızlı düzenleme kullanarak tek posta oylarını sıfırlayabilirsiniz ve toplu düzenleme birden fazla oy sayımını sıfırlamanıza olanak tanır.
İçerik Tablosu (TOC): **
Eklenti, bilgi tabanı yayın içeriğinize göre otomatik olarak bir içerik tablosu oluşturur. Eklenti Seçenekleri Panelinden Otomatik İçerik Üretim özelliği özelliğini açabilirsiniz/kapatabilirsiniz.
Parola Korumalı Bilgi Taban Gönderisi:
KB yayınlarını bir şifre kullanarak kısıtlayabilir ve yalnızca bir grup kullanıcı için izin verebilirsiniz.
KB soruları için e -posta bildirimi:
Kullanıcılar yeni bir KB sorusu veya KB içeriği hakkında geri bildirim gönderdiğinde yönetici bir bildirim e -postası alır. Yönetici, soruları onaylandığında kullanıcıları bilgilendirebilir.
KB Sırtı Sürükle ve Dalda:
Yönetici, sürükle ve bırak özelliğini kullanarak yönetici panelinden KB öğelerini hızlı bir şekilde sıralayabilir.
Özel Bilgi Taban Widget’ları:
Eklenti, kenar çubuğu alanlarında yukarıdaki oy kullanılmış/yukarıdan aşağıya oylanmış/yeni/popüler/özellikli KB’yi görüntülemenize olanak tanıyan yerleşik widget seçeneklerine sahiptir.
Özel Bilgi Taban Sütunları:
Her KB sorusu için Yönetici panelinden benzer/beğenmeme/geri bildirimi kolayca görüntüleyebilirsiniz.
Özel Permalink Kurulumu:
Bilgi tabanı tek sayfası, bilgi tabanı kategorileri ve daha iyi SEO için bilgi tabanı etiketleri için özel bir sümük ayarlayabilirsiniz. Eklenti Seçenekleri panelinde özel bir sümük ayarlama seçeneğini alacaksınız.
Görsel Kısa Kod Düzenleyicisi:
Bilgi tabanı öğelerini herhangi bir sayfaya kolayca entegre edebilir veya kısa kod kullanarak yayınlayabilirsiniz.
RTL Desteği:
Eklenti Arap dili için inanılmaz destek sağlar. Yönetici panelinden RTL destek seçeneğini açmanız gerekir; Eklenti, içeriğini otomatik olarak sağ tarafa ayarlar.
Yerelleştirme için hazır ve WPML Desteklendi:
“BWL Bilgi Baskı Yöneticisi” harika bir çeviri özelliği sunar. Böylece, bu eklentiyi herhangi bir web sitesine kolayca ekleyebilirsiniz. “Lang” klasörünün içinde bir “en_en.po” dosyası alacaksınız. Bu dosyayı düzenlemek için bilgisayarınıza “Poedit” yazılımı yüklemeniz gerekir.
En son WordPress sürümüne kadar test edildi:
Eklentimizi her zaman güncel tutarız. Böylece, eklentinin her zaman en son WordPress sürümüyle çalıştığından emin olabiliriz. Herhangi bir sorununuz varsa, bize bildirin ve onlarla ilgileneceğiz.
Otomatik Güncelleme Bildirimi:
Yeni bir sürüm eklentisi yayınladığımızda, Sitenizde Yönetici Alanında bir Güncelleme Bildirimi mesajı görüntüler. Ayrıca bir güncelleme bildirimi ile ayrıntılar ve günlük bilgilerini değiştiriyoruz.
6 aylık prim desteği:
Eklenti, doğrudan geliştiriciden 6 aylık premium destek ve ömür boyu ücretsiz güncelleme özelliği ile birlikte gelir. Alıcılar için kalite desteği sağlamak için her zaman buradayım.

BWL Knowledge Base Manager WordPress Eklentisi; eklentisi, Sürüklemek eklentisi, Düşürmek eklentisi, Bilgi Tabanı eklentisi, Beğenmek eklentisi, Oy eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-241

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews