Buznex – Business React JS Template Web Teması

Açıklama

BUZNEX-Business React JS şablonu, işletmenizi web dünyasında sunmak için özel olarak oluşturulan güçlü, çarpıcı ve esnek bir React JS tabanlı web şablonudur. Büyümenize yardımcı olacak başkalarından maruz kalacak kadar etkilidir! Bu şablon temiz ve modern bir görünüme sahip olduğundan, insanların dikkatini çeken bir esinti olacak.
BUZNEX – Business React JS Şablonu, profesyonel bir tasarımla öne çıkmak isteyen her türlü işletme web sitesi için mükemmeldir. Bu şablon gerekli tüm sayfaları içerir: ana sayfa, sayfa, hizmet sayfası, ekip sayfası ve daha fazlası! Ana sayfa, sitenize iner inmez ziyaretçilere mükemmel bir ilk izlenim veren CTA düğmesine sahip bir Swiper kaydırıcısı kullanılarak oluşturulan etkileyici bir slayt gösterisine sahiptir.
Buznex şablonu React Hooks kullanılarak geliştirilmiştir. React kancalarıyla, doğrudan işlev bileşenlerinden React durumuna ve yaşam döngüsü özelliklerine bağlanabilirsiniz ve bir sınıf yazmanız gerekmez. Böylece, daha az kod satır yazabilirsiniz, ancak kodlarınız daha temiz ve daha okunabilir olacaktır. Ayrıca, bu modern React JS şablonunun herhangi bir JQuery bağımlılığı yoktur.
Ayrıca, en son web teknolojileri ile inşa edilen bu şablon duyarlı ve esnektir, böylece herhangi bir cihaz veya tarayıcı üzerinde çalışabilir.
Bunun da ötesinde, Buznex, işiniz için güçlü bir web varlığı sağlayan harika bir son ürün sunma vaatleri ile birlikte çok sayıda inanılmaz özellik ve vaatlerle paketlenmiştir. Bazı dikkate değer özellikler arasında hız optimize edilmiş, dinamik blog, dinamik portföy sayfası, fonttawesome simgeleri, W3C doğrulama işaretlemesi, çalışma formu iletişim formu, kuyu belgesini çalıştırma, vb.
Özetle, işletme web siteniz için ideal bir React JS şablonu arıyorsanız, Buzinex’ten başka bir yere bakmayın. Satın aldığınızda, ücretsiz güncellemeler ve mükemmel satış sonrası desteği elde edersiniz.
Özellikler: React platformu üzerine inşa (v17.0.2)
Kullanılan kancalar reaksiyon
JQuery bağımlılığı yok
1 benzersiz ev versiyonları
Kullanılmış Swiper kaydırıcısı
Duyarlı Düzen
Dinamik blog
Disqus Yorumu
Dinamik hizmet sayfası
Bootstrap 5.x’e dayanarak
Çalışma GetForm İletişim Formu
Google yazı tipi
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Microsoft Edge gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu
İyi belgelenmiş
Sass ile yapılmış
% 100 geçerli W3 Web Standartları.
Güzel ve eşsiz tasarım
Yaşam Zamanı Ücretsiz Güncelleme
İnanılmaz 5 Yıldız Desteği
Ve çok daha fazlası… indirilebilir dosyaya dahil edilen tüm resimler ücretsizdir.

Buznex – Business React JS Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1503

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews