Bunzo – React Gatsby Blog Template Web Teması

Açıklama

Bunzo – React Gatsby Blog Şablonu, sofistike bir tasarıma sahip modern bir React Gatsby’dir. Bu şaşırtıcı React Gatsby ile çalışan şablon, blog web sitenize blog yayınlarınızı profesyonel olarak sunarken güzel ve temiz bir görünüm verecektir.
Gatsby ve React JS’nin en son sürümüyle güçlendirilen bu şablon, farklı ve benzersiz görünümlere sahip 6 ana sayfa varyasyonu ile birlikte gelir. Ana sayfada, farklı bölümler bloglarınızı kategori olarak gösterecektir. Ayrıca, çeşitli konularda yazılmış blogları vurgulamak için kenar çubuklarını kullanabilirsiniz.
En son teknolojilerin kullanımı ile araç her zaman hareket halindedir ve tüm cihazlar için kesintisiz bir deneyim sunmaya hazırdır. Ayrıca, modern tarayıcılarla uyumludur ve retina dostudur! Kodu daha yeniden kullanılabilir ve okunabilir hale getiren React Hooks kullandık. Ayrıca jQuery bağımlılığı yoktur.
Hepsi bu değil, blog web sitenizin ihtiyaçları için bu çene bırakan çözüm, bir masaya daha fazla olanak getiriyor. Bu şablondaki dikkate değer özelliklerden bazıları, Duygusal JS & Tema UI eklentisi, Dinamik Blog, Gatsby Eklenti Görüntüsü, ICOFONT ICONS, Kuyu Belgeleri, Konsol Hatası, vb.
Blog web sitesi oluşturma deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için, bu blog React Gatsby şablonunda bulunan tüm şaşırtıcı özelliklerden ve varlıklardan yararlanabilirsiniz. Mükemmel satış sonrası desteği ve kolaylık sağlamak için düzenli ücretsiz güncellemeler sağlayacağız
Bunzo – Gatsby Blog Şablonu Özellikleri ListeBuild En son React (v18.2.0)
En son Gatsby ile inşa (v5.7.0)
Kullanılan kancalar reaksiyon
Blog tam olarak işaretleme biçimi desteklendi
JQuery bağımlılığı yok
CSS Kullanımda Duygu JS & TEA UI eklentisi
06 Ev Varyasyonları
Dinamik blog
Disqus Yorumu
Bootstrap 4.6.0 ile reaksiyon yapımı
Tamamen duyarlı tasarım
Gatsby eklenti görüntüsü (v1.7.0)
Temiz Kod
Icofont simgeleri
Hız optimize edilmiş
SEO Dostu
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok

Bunzo – React Gatsby Blog Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Blog Yazarı web tasarım görseli, Bloglama web tasarım görseli, Gatsby web tasarım görseli, Gatsby web tasarım görseli, Graphql web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1397

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews