Blak – Responsive MultiPurpose HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Blak duyarlı bir HTML5 / CSS3 (masaüstü, tablet, cep telefonu…) basit, temiz ve profesyonel şablon. 10+ ana sayfa, daha birçok iç sayfa, harika slayt gösterileri ve renk varyasyonları ile birlikte gelir. Uygulanması kolay ve tam özellikli tasarım. Kurumsal, iş, portföy, barındırma, yaratıcı, blog, inşaat ve daha fazlası gibi tüm işler için oluşturulan bu şablon
Ne alacaksınız? Html, css, js ve php dosyaları
Belgeler
Lifetime Free UpdatesBlak HTML5 Web Sitesi Şablonu Özellikleri: 25+ Ev Sayfası
150+ sayfa
Bootstrap
HTML5 ve CSS3
JQuery geliştirildi
Duyarlı tasarım
Kaydırıcı devrimi
Video Arka Planlar
Basit çizgi simgeleri
Özel arka planlar
Sınırsız renkler
Özel destek
Kısa kodlar
Başlık Stilleri
Google Yazı Tipleri
Çalışma İletişim Formu
Crossbrowser Compatiblenote: Ekran görüntülerinde gördüğünüz görüntüler yalnızca demo amaçlı kullanılır, indirme paketine dahil değildir, orijinal olanlar yer tutucularla değiştirilir.
Çok teşekkür ederim
Codelayer

Blak – Responsive MultiPurpose HTML5 Template Web Teması ; En İyi web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Klasik web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, LESS

Ürün Kodu

VSTHM11-212

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews