Birds – Responsive Coming Soon Page Web Teması

Açıklama

Birds, tüm yaratıcı alanlar için uygun modern bir tasarıma sahip yapım aşamasında/yakında şablonlu bir şablondur. Şablon, güçlü bir tam ekranlı arka plan videosu ve görüntüler sunuyor.
Kuşlar, yakında bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Kod mükemmel biçimlendirilir ve yorumlanır, bu nedenle özelleştirme söz konusu olduğunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Birds – Responsive Coming Soon Page Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Tam Ekran web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-421

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews