Bioxlab – Laboratory & Science HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Bixlab – Laboratuvar ve Bilim Araştırmaları HTML5 Şablonu
Biokslab şablonu temiz ve modern bir HTML5, Bootstrap araştırma şablonudur. Bioxlab’ı mümkün olduğunca uyumlu olacak şekilde inşa ettik, böylece ihtiyaçlarınızdan herhangi biri için kullanabilirsiniz. Herhangi bir laboratuvar, araştırma, bioresearch, farmasötik araştırma, tıbbi araştırma, patoloji laboratuvarı, veri bilimi araştırma laboratuvarı, fiziksel araştırma ve inovasyon merkezi veya tıbbi ürün geliştirme için uygundur. Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 22+ HTML sayfası dikkatle tasarlanmış bloklara sahip 03 farklı ana sayfa demosu içerir. Şablon, benzersiz araştırılabilir web sitelerinin oluşturulması için mükemmel bir çözümdür.
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1200px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Bixlab şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Arvilax, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
Toplam 22+ sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Bioxlab – Laboratory & Science HTML5 Template Web Teması ; Biyoloji web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kimyasal web tasarım görseli, Kimya web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Makyaj Malzemeleri web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-327

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews