Bigtech – ICO & Crypto Landing React Nextjs Templa Web Teması

Açıklama

BigTech –ICo & Crypto Landing Reaksiyon NextJS şablonu benzersiz bir stil ve temiz tasarıma sahip yüksek kaliteli bir sonraki JS şablonudur. ICO sunumu ve yeni kripto madeni paraları, Bitcoin madenciliği web siteleri, kripto para değişimi ve ticaret, dijital para birimleri, finans ve iş danışmanlığı gibi çok amaçlı çok amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca şablonda yer alan her bölüm hakkında yorumlar vardır, böylece şablonlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz.
Özellikler ListBootstrap 5 Izgara Sistemi
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorum
02+ ana sayfa düzenleri
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
Google Ücretsiz Yazı Tipleri
Kullanılan premium görüntüler
Piksel mükemmel
İyi organize edilmiş katmanlar
Font harika simge
Düz simge
24/7 harika destek
Ayrıntılı belgeler

Bigtech – ICO & Crypto Landing React Nextjs Templa Web Teması ; Bitcoin web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Para Birimi web tasarım görseli, Nft web tasarım görseli, Madeni Para web tasarım görseli, Ico web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-133

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews