Bery – Real Estate Listing Template Web Teması

Açıklama

Bery – Gayrimenkul Listesi Şablonu herhangi bir emlak acentesi, emlak şirketi, mülk listesi, mülk satış, ajan mülk, emlak piyasası, emlak komisyoncusu ve daha fazlası için uygundur. Tüm gayrimenkul listesi şablonu, mükemmel yanıt verebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve özelleştirmeyi kolaylaştıran iyi yorumlanmış kod içerir.
Bery – Emlak Listesi Şablonu en son teknolojilerle oluşturulmuştur. Tailwind CSS V3, SASS (SCS), vb. Tarafından güçlendirilmiştir. Artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, artı, seçim için 30’dan fazla HTML sayfası ile, gayrimenkul işiniz için mükemmel web sitesi oluşturabilirsiniz.
Bu şablon kullanıcı dostu, çapraz tarayıcı uyumludur ve W3C onaylanmıştır. Ayrıca pürüzsüz animasyonlar, Google yazı tipleri ve simge yazı tipleri içerir. Ayrıca, dinamik bir kişi formu, simge yazı tipi, Google yazı tipleri ve konsol hatası gibi ek özelliklerle doludur. Ve son olarak, iyi belgelenmiş kod, başlamakta sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.
Bu muhteşem tek özellikli web sitesi şablonunu deneyin ve ihtiyaçlarınız için profesyonel görünümlü ve modern bir web sitesi oluşturun.
Bery’nin Ana Özellikleri Listesi – Gayrimenkul Listesi Tailwindcss V3 ile Templatebuild
6 ana sayfa
30’dan fazla HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok

Bery – Real Estate Listing Template Web Teması ; Apartman web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, Düz web tasarım görseli, Ev web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-828

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews