Beldon – Coming Soon and Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Beldon, yakında ve açılış sayfası HTML şablonunu temiz ve güzel tasarlanmış bir şablon. Hikayenizi anlatın, markanızı veya yeni ürününüzü temsil edin veya portföyünüzü şık bir şekilde gösterin!
Beldon şablonu stil ve işlevselliği mükemmel bir şekilde birleştirir. İhtiyacınız olanı 2 renkli derilerde ve 12 kullanıma hazır demoda kolayca bulacaksınız. Beldon güzel bölünmüş ana ekran ve 3 içerik bölümü ile geliyor.
Beldon herhangi bir ekran boyutuna mükemmel bir şekilde bakar ve ana ekran kaydırıcısı, video ve Kenburns arka plan, Ajax iletişim formları, MailChimp entegrasyonu, geri sayım zamanlayıcısı ve çok daha fazlası gibi birçok farklı özellik ile sağlanır. Ayrıntılı belgeler, Beldon’un özelleştirmesini hızlı ve kolay hale getirecektir.
Şablon Özellikleri Akan ve Şık Tasarım
Benzersiz animasyonlar ve geçişler
Şık tipografi
Koyu ve açık renkli şemalar
12 Kullanılmaya Hazır Demo Varyasyonu
Güzel menü ve yükleme animasyonu
4 İçerik Bölümü
Kaydırıcı kaydırıcı
Animasyonlu arka planlar
JavaScript Geri Sayım Zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Fontawesome ücretsiz simge yazı tipi dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm resim ve videoların yalnızca önizleme amaçları için olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Beldon – Coming Soon and Landing Page Template Web Teması ; Portföy web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-467

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews