Before and After Image Compare for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Before and After Image Compare for Elementor / Resim Öncesi ve Sonrası Elementor İle Karşılaştırın WordPress Eklentisi
ComponImager, bir kaydırıcıdaki görüntüleri karşılaştırmak için Elementor için hafif ve basit bir WordPress eklentisidir. Görüntüler Öncesi ve Sonra Karşılaştırma, ürünlerin faydalarını, işin veya hizmetlerin sonuçlarını ve web sitenizi daha etkileşimli ve yakalayabilir hale getirmek için bazı öğe iyileştirmelerini sergilemenizi sağlar. Bir sayfaya sınırsız sayıda karşılaştırma eklemekten çekinmeyin
Karşılaştırma eklentisi tamamen özelleştirilebilir bir kaydırıcı sağlar. Resimleri yükleyin ve kullanmak istediğiniz boyutu belirtin, kaydırıcının yüksekliğini seçin. Yatay veya dikey karşılaştırma hattı ve çeşitli hareket kolu sağlanır: Hover, tıklayın, kaydırma. Araç ayrıca metinden önce/sonra değiştirilebilir, navigasyon simgeleri ve bir görüntü kaplama seçeneği içerir. Her türlü siteye büyük bir katkı olacak ilginç bir görsel unsur elde etmek minimum çaba ve zaman gerektirir.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Widget, ihtiyaçlarınıza göre her bir öğenin görüntüsünü yönetmenizi sağlayan basit stil ayarlarına sahiptir. Hava özellikleri için renk, tipografi, metin gölgesi, metin ve çizgi ofseti, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları ve kürekleri değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için karşılaştırmacı, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorHorizontal ve Dikey Karşılaştırma Hattı için Karşılaştırma Eklentisinin Özellikleri
Özelleştirilebilir görüntü boyutu
Taşıma sapı için üç seçenek
Metinden önce/sonra özelleştirilebilir
Destek Görüntü Kaplama Seçeneği
Varsayılan satır ofset seçeneği
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 3.0 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Before and After Image Compare for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Karşılaştırmak eklentisi, Element eklentisi, İmaj eklentisi, Resim eklentisi, Wp eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-181

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews