Bambooo – Unique Display Font Yazı Tipi

Açıklama

İşte yeni bir yazı tipi geliyor, Bambooo benzersiz ekran yazı tipi Bu güçlü yazı tipi, rahat ve hızlı bir şekilde şaşırtıcı. Daha sonra vektör formatına dikkatlice çizilmiştir.
Bu yazı tipi, logolar, basılı alıntılar, davetiyeler, kartlar, ürün ambalajı, başlıklar, logotip, antetli kağıt, poster, etiket vb. Gibi bir sonraki yaratıcı projeniz için mükemmeldir.
Bu Font Bambooo, metninize daha modern bir görünümle metninize şık ve benzersiz karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir.
Neler Dahil: Bambooo (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Bambooo – Unique Display Font Yazı Tipi; Dokulu yazısı, Görüntü yazısı, Eşsiz yazısı, Sans yazısı, Modern yazısı, Zarif yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3618

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews