Bad Command – Ligature Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni koleksiyonumuzu tanıtın, Bad Command ligature fırça yazı tipidir. Yazı tipi, çok güçlü özelliklere sahip ünlü teknoloji ve marka logolarından esinlenilen Asignature Style ve şık stildir, bu yazı tipi, fotoğrafta filigran gibi yaratıcı projeleriniz için mükemmeldir ve logolar ve markalama, tasarımlar, kırtasiye, düğün için mükemmeldir Tasarımlar, etiket, ürün ambalajı, özel etkinlikler veya el yazısı tadı gerektiren herhangi bir şey.
Bu yüzden Bad Comman, metninize daha doğal bir görünümle metninize büyüleyici, otantik ve rahat bir karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir.
Ligature OpenType panelini etkinleştirebilirsiniz.
Neler Dahil: Kötü Komut (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatürler Glifler
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır.
PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir.
Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Bad Command – Ligature Brush Font Yazı Tipi; Otantik yazısı, Marka yazısı, Fırça yazısı, İşletme yazısı, Zarif yazısı, El Fırçası yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3863

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews