Autorix | Auto Maintenance HTML Template Web Teması

Açıklama

A) Giriş
Autorix | Otomatik Bakım HTML5 Web Sitesi Şablonu, yalnızca otomatik bakım ve onarım hizmetleri için yapılmış özel bir tasarım paketidir. En iyi materyali sağlayarak ve profesyonel standartlarını koruyarak otomatik bakım konusunda uzmanlığa sahip şirketler için en iyi çözümü sunar. En son teknolojiye dayanan modern, temiz, yaratıcı ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
Ana sayfa düzenleri ve sayfa düzeni ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablonları tasarımları içerir. Autorix | Otomatik Bakım Şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve Sınırsız Renk Şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyin!
B) HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
03+ özel HTML şablonları, biz stilleri hakkında 03 ana sayfa stilleri, stiller hakkında ve bizim sayfa stili ile iletişime geçtik. Lütfen HTML dosyalarını Dreamweaver, Notepad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve herhangi bir satırı düzenleyin.
C) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen tüm CSS dosyalarını DreamWeaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, stilde açık style.css ve banner görüntüsü için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Lütfen style.css dosyasını Sencare/Vars/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #262626 Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
E) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

Autorix | Auto Maintenance HTML Template Web Teması ; Oto web tasarım görseli, Oto web tasarım görseli, Merkez web tasarım görseli, Denetleme web tasarım görseli, Tamirci web tasarım görseli, Tamirat web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-278

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews