Audio Player with Controls Builder for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Audio Player with Controls Builder for Elementor / Elementor için Controls Builder İle Ses Oynatıcı WordPress Eklentisi
Audier WordPress eklentisi, Elementor Builder için süper özelleştirilebilir bir ses oynatıcıdır. Web sitenize müzik, podcast, transkripsiyon veya diğer ses bilgileri eklemek kolay bir widget’dır. Oyuncu hem tek parçayı hem de çalma listesini destekler. Farklı cihazlarda mükemmel görünüyor ve çalışıyor.
Audier eklentisinde kendi kendine barındırılan dosyaları veya harici bağlantıları kullanabilirsiniz. Her oyuncu kontrolü, basit düzen ayarlarını kullanarak gereksinimlerinize ve isteklerinize göre yapılandırılabilir ve sipariş edilebilir. Oynatma listesi, her bir öğe için ayrı bir dosya kaynağı kullanmanıza ve bir başlık, açıklama ve resim küçük resim eklemenize olanak tanıyan gelişmiş ayarlara sahiptir. Widget, seçilen biri etkinleştirildiğinde diğer oyuncuları duraklatma seçeneğini içerdiğinden, kaotik ses hakkında endişelenmeden bir sayfaya sınırsız sayıda oyuncu eklemekten çekinmeyin. Ayrıca klavye kontrolünü, başlangıç ??ses ayarını ve diğer birçok yararlı işlevi destekler. Sitenizi seslendirin ve kullanıcıları içeriğinizle etkileşimde bulundurun.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Oynatıcının her öğesi esnek stil ayarları ile özelleştirilebilir, böylece herhangi bir uzlaşma olmadan tam olarak istediğiniz şeyi elde edebilirsiniz. Her kontrol için renk, tipografi, genişlik ve yükseklik, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları, pistdings ve diğerlerini değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Audier WordPress eklentisi, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorSupport kendi kendine barındırılan medya dosyaları veya harici bir medya bağlantısı için Audier eklentisinin özellikleri
Çalma Listesi Desteği
Özel sipariş ve oyuncu kontrollerinin yönetimi
Klavye Kontrolü
Özelleştirilebilir oyuncu genişliği
Başlangıç ??Volume Ayarları
Döngü Ses geçişi dahil
Dokunmatik cihazlarda hacmi gizler
Farklı dilleri destekler
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 3.0 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Audio Player with Controls Builder for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Kontroller eklentisi, Element eklentisi, Düzenler eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-34

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews