Attachment Tab For Woocommerce WordPress Eklentisi

Açıklama

Attachment Tab For Woocommerce / Woocommerce için Ek Sekmesi WordPress Eklentisi
WooCommerce eklentisi için Ek sekmesi, bir ürün açıklama sayfasına dosya eklemek için harika bir yol sağlar. Eklenti, ekler için ürünlerle ilgili tüm dosyaları içeren özel ve özel bir sekme oluşturur.
Eklenti, WordPress yönetici panelinden sınırsız dosya eki özelliklerini yüklemenizi sağlar. Ürün Ekleme sekmesine 100 dosya gibi çok sayıda dosya eklemeniz gerekiyorsa, eklenti bu büyük ek listelerini otomatik olarak paginasyon yapar. Böylece, tüm ekler az miktarda yere sığabilir. Seçenekler panelinden sayfa başına görüntüleme öğesinin sayısını tanımlayabilirsiniz.
Ek dosyaları yükleme dosyalarını tamamladıktan sonra, kullanıcılar/ziyaretçiler gerekli dosyalarını özel ekleme sekmesinden kolayca indirebilir. Eklenti her bir ek indirir ve günlük indirmeler hakkında istatistik raporları oluşturur.
Eklenti, ek listesini duyarlı bir düzende görüntüler ve her dosya türü için güzel bir yazı tipi genişletme ile çalışan simge içerir. İndirme seçeneğini yalnızca Kayıtlı ve Oturum Açmış Kullanıcılarla da kısıtlayabilirsiniz. WordPress sitesindeki eklenti görünümümüze göz atın-
Sıfır Yapılandırma Gerekli:
Eklenti, sıfır tutuklama gereksinimi özelliği ile birlikte gelir. Bu, eklentiyi yüklediğiniz, yüklediğiniz ve etkinleştirdiğiniz ve kullanıma hazır olduğu anlamına gelir.
Herhangi bir dosyayı ekleyin:
Herhangi bir dosya türünü – .pdf, .doc, docx, xls, .jpg, .png, jpeg, .bmp, .gif, .mov, .wmv, .mp3, .csv, .txt ürün eki olarak ekleyebilirsiniz. Eklenti, popüler Font Awesome Icon Kütüphanesi tarafından oluşturulan uygun dosya türü simgesini görüntüler.
Özel Ek sekmesi:
Eklenti, her ürün için ekleri görüntülemek için otomatik olarak özel bir sekme ekler. Seçenekler panelinden özel bir ek sekmesi konumu ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, eklenti, Ek sekmesinin özel bir başlığını ayarlama seçeneği sunar.
Ek İndir Sayaçlar ve Rapor Paneli:
Eklenti her indirmeyi sayar ve arka uçta özel bir rapor oluşturur. Her ek için indirme rapor panelinden günlük indirme istatistiklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca tarih aralığına göre raporlar oluşturabilir. Böylece, her bir ek indirme hakkında net bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca CSV formatında indirme dışa aktarımı da dışa aktarabilirsiniz.
Ekleme İndirme:
Eklenti, indirmeleri yalnızca kayıtlı ve oturum açmış kullanıcılarla sınırlamanıza olanak tanır. Bu şekilde, temel ürün belgelerini yalnızca kayıtlı ve geçerli alıcılar için koruyabilirsiniz. Eklenti ayrıca, kullanıcıların ürün sayfasından oturum açtıktan sonra ekleri indirmelerine olanak tanıyan özel bir oturum açma kutusu görüntüler.
Sayfa ile duyarlı ızgara düzeni:
Eklenti, mobil ekrana mükemmel şekilde sığan duyarlı bir ızgara düzeninde ekleri eklenti. Ayrıca, eklenti, birçok dosyanın küçük bir alana sığabilmesi için ek listelerini otomatik olarak paginize eder.
Güçlü Bağlanma Yönetim Sistemi:
Eklenti, her ürün sayfasına otomatik olarak güçlü bir özel meta kutusu ekledi. Dosyaları kolayca yükleyebilir ve sürükleme ve bırak özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde sıralayabilirsiniz.
Kapsamlı Seçenek Paneli:
Eklenti, işlevlerini özelleştirmek ve yönetmek için kapsamlı bir seçenekler paneli ekledi. Giriş ve RTL seçeneklerini kontrol edebilir, özel temaları ayarlayabilir ve tek bir kod satırına dokunmadan özel CSS ekleyebilirsiniz.
RTL Desteklendi:
Eklenti bir RTL destek özelliği ile birlikte gelir, böylece bu eklentiyi Arap sitelerinde kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, eklenti lokalizasyon için hazırdır ve .po/.mo dosyası WithPluginn dahildir.
En son WP ve Woocommerce eklentisini destekleyin:
Eklentimizi her zaman güncel tutarız. Bu nedenle, eklentilerin her zaman en son WordPress sürümüyle çalıştığından emin olabiliriz, herhangi bir sorununuz varsa, bize bildirin ve onlarla ilgileneceğiz.
İyi Belgelenmiş ve Premium Destek:
Eklenti, doğrudan geliştiriciden 6 aylık premium destek ve ömür boyu ücretsiz güncelleme özelliği ile birlikte gelir. Alıcılar için kalite desteği sağlamak için her zaman buradayım.

Attachment Tab For Woocommerce WordPress Eklentisi; eklentisi, Ek eklentisi, Eklenti eklentisi, Rapor eklentisi, Kısıtlama eklentisi, Woo eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-243

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews