Asphalt Crack – Distressed Cartoon Typeface Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni koleksiyonumuzu tanıtın Asfalt Crack, sıkıntılı çizgi film yazı tipi, çok güçlü özelliklere sahip markaların modern logolarından esinlenilen sevimli çizgi film yazı tipi, cesur ekrandır.
Posterler için çok uygun, sevimli çocuklara kart ve bir sonraki tasarımınıza, ambalajınıza, markalaşmaya, logunuza ve daha fazlasına tatlı bir dokunuş eklemeyi garanti eder.
Asfalt çatlak güçlü ve zorlu nüanslarla yazı tipidir. Başlık, tipografi, poster, dergi, broşür, ambalaj, web siteleri ve tasarım ihtiyaçlarınız için çok daha uygun, tasarımlarınızı daha modern ve profesyonel hale getiriyor
Neler Dahil: Asfalt çatlak (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli destek
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Asphalt Crack – Distressed Cartoon Typeface Yazı Tipi; Marka yazısı, Sevimli yazısı, Reklam yazısı, Karikatür yazısı, Tatlım yazısı, Serin yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3772

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews