Appdent – App Landing Page Web Teması

Açıklama

Appdent, mobil uygulama için temiz ve modern bir açılış sayfası şablonudur. Bu açılış sayfası şablonunun 20 demo varyasyonu vardır. Appdent iyi organize edilmiş ve özelleştirilmesi çok kolay. Appdent, uygulamalarınızı sunmanın ve tanıtmanın daha iyi bir yoludur. Appdent tamamen duyarlı. Mobil tabletten veya masaüstü/dizüstü bilgisayardan ne olursa olsun, Appdent tüm ekran boyutlarına uygun olacaktır. Appdent, sitenizi önümüzdeki birkaç saat içinde başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Özellikler: Duyarlı Tasarım
20 demo varyasyonu
Bootstrap 3’e dayanarak
W3C Doğrulayıcı
JQuery ve CSS3 Animasyonu
Mailchimp hazır
Temiz ve Ultra Modern Tasarım
Geliştirici dostu yorum yaptı
Duyarlı ışık kutusu eklentisi
Çapraz tarayıcı uyumluluğu
900+ yazı simgeleri
Google yazı tipleri ve özel yazı tipleri
Anlaşılması Kolay DocumenationNote: Demo görüntüleri yalnızca indirme dosyasına dahil edilmeyen demo amaçlı kullanılır.
Teşekkürler!

Appdent – App Landing Page Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Css web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1074

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews