Animated Heading for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Animated Heading for Elementor / Elementor için Animasyonlu Başlık WordPress Eklentisi
Elementor için animasyonlu başlık, herhangi bir WordPress yayınları/sayfaları için animasyon başlıkları oluşturmak için kullanımı kolay ve esnek bir Elementor Widget’tır. Widget, yalnızca benzersiz bir tasarıma sahip başlıklar oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda tüm başlık metnini veya ayrı kelimeleri canlandırmaya izin verir.
Hareketli bir başlık metni oluşturmak ve size en uygun animasyonu seçmek için basit ve net bir yapı kullanabilirsiniz. Elementor için animasyonlu başlık, sitenizi daha ilgi çekici ve etkileşimli hale getirmek için farklı siteler ve temalar için kullanışlıdır. İster blog, sözlük, portföy, kurumsal web sitesi, e -ticaret projesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul listesi, kişisel CV, bir restoran, perakende şirketi veya dergisi olsun, web sitenizin stiline kolayca uyarlanabilir.
Elementor’daki animasyon başlıkları ile hızlı ve pürüzsüz bir başlangıç ??için beş yaratıcı başlık şablonu ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor 2.5 ve daha yüksek olan ElementorPerfect için animasyonlu başlığın özellikleri
5 animasyonlu başlık şablonları dahil
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
16 animasyon türü mevcut
Benzersiz bir genişletilmiş başlık oluşturmak
Ek başlığın dönüşü
Metin ve arka plan gradyanı
Başlık öğeleri için esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, Elementor için Codecanyon BuyerSanimated Başlığı’na destek çok esnek ayarlara sahiptir. Her öğe için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, gradyanları, kürekleri ve kenar boşluklarını değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için animasyonlu başlık, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
Değişim yeri
1.0.3 – 27 Ağustos 2020 Yönetici alanındaki uygulamalı performansı1.0.1 – 28 Mart 2020 Kiril karakterli hata 1.0.0 – 6 Mart 2020

Animated Heading for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Gelişmiş eklentisi, Animasyon eklentisi, Gelenek eklentisi, Element eklentisi, Şablonlar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-611

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews