Alothea Yazı Tipi

Açıklama

Alothea, ilginç bir stile sahip samimi ve modern bir senaryo yazı tipidir. Gerçek bir favori olmak için ustaca tasarlandı. Güzel ve çok yönlü olan bu yazı tipi, hiçbir zaman geniş bir yaratıcı fikir yelpazesi için en iyi seçim olacak! Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, bu da tüm gliflere erişebileceğiniz anlamına gelir.
Neler Dahil: Alothea (TTF, OTF, WOFF)
Alothea Italic (TTF, OTF, WOFF) Özellikleri: Çok Dilde Destek; ä Ö Ü ä ö ü ß ¿¡
Sayılar ve noktalama işaretleri
küçük ve büyük harfler
Hem Mac & PC’de çalışıyor
Ligatür
Basit kurulumlar
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Coreldraw’da erişilebilir Microsoft Word üzerinde bile çalışır. Alternatif karakterlere nasıl erişilir: Glifler Panel: Açık Karakterler:
Adobe Photoshop’ta pencereye gidin – Glifler; Adobe Illustrator’da Türe Gidin – Glifler
Alternatif gliflere erişmek için Adobe Illustrator CS, Adobe Photoshop CC, Adobe InDesign ve Coreldraw gibi opentype özelliklerini destekleyen bir programa ihtiyacınız var. Alternatif gliflere nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgi için, bu bağlantıya göz atın (http://goo.gl/zt7pqk) Yazı tipimi indirmek ve kullandığınız için teşekkür ederiz! Beğeneceğinizi umuyoruz.

Alothea Yazı Tipi; Senaryo yazısı, Dekoratif yazısı, Log yazısı, Marka yazısı, Çocuk yazısı, Çikolata yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3915

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews