Allisabeth Yazı Tipi

Açıklama

Allisabeth, basit ve benzersiz görünümlü cesur bir komut dosyası yazı tipidir. Sıradan cazibesi, harika yeryüzüne, okunabilir ve nihayetinde inanılmaz derecede çok yönlü görünmesini sağlar. Bu, projelerinize eğlenceli ve dostça bir dokunuş katacaktır! Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, bu da tüm gliflere ve süpürmelere kolayca erişebileceğiniz anlamına gelir.
Dahil: Allisabeth (TTF, OTF, WOFF)
Allisabeth Italic (TTF, OTF, WOFF) Özellikleri: Çok Dilde Destek; ä Ö Ü ä ö ü ß ¿¡
Sayılar ve noktalama işaretleri
küçük ve büyük harfler
Hem Mac & PC’de çalışıyor
ligatür
Basit kurulumlar
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Coreldraw’da erişilebilir Microsoft Word üzerinde bile çalışır. Alternatif karakterlere nasıl erişilir: Glifler Panel: Açık Karakterler:
Adobe Photoshop’ta pencereye gidin – Glifler; Adobe Illustrator’da Türe Gidin – Glifler
Alternatif gliflere erişmek için Adobe Illustrator CS, Adobe Photoshop CC, Adobe InDesign ve Coreldraw gibi opentype özelliklerini destekleyen bir programa ihtiyacınız var. Alternatif gliflere nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgi için, bu bağlantıya göz atın (http://goo.gl/zt7pqk) Yazı tipimi indirmek ve kullandığınız için teşekkür ederiz! Beğeneceğinizi umuyoruz.

Allisabeth Yazı Tipi; Kış yazısı, Noel yazısı, Tatil yazısı, Senaryo yazısı, El Yazısı yazısı, Görüntü yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3761

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews