Ajax Search for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Ajax Search for Elementor / Elementor için Ajax Arama WordPress Eklentisi
Searcher, Elementor için hafif bir gelişmiş arama WordPress eklentisidir. Arama alanı, herkesin belirli bilgileri bulmasını kolay ve hızlı hale getirir. Sitenin içeriği boyunca veya sayfalarda, yayınlarda, WooCommerce ürünlerinde veya diğer posta türlerinde ayrı ayrı arama yapmasına izin verir.
Eklenti iki tür isteği destekler: eşzamansız ve düzenli. Asenkron tip, yazma sürecinde zaten sonuçları görüntüler. Bu durumda, kullanıcının bir blog adının veya ürününün tam adını bilmesine gerek yoktur, ancak sadece küçük bir kısmı ve geri kalanını yapmak arama sistemine bağlıdır. Aynı zamanda, sonuçlar net ve alakalı olarak görüntülenir. Gönderi türüne bağlı olarak, sonuçların listesi özellikli bir görüntü/ürün görüntüsü, bir başlık ve kısa bir açıklamadan oluşacaktır. Normal tür bir sorgu girdikten sonra aramaya başlar ve sonuçları ayrı bir sayfada görüntüler. Alan, düğme ve etiket gibi her widget öğesinin özelleştirme için ayrı ayarları vardır.
ElementorAdganted Elementor için hızlı arama için arama eklentisinin özellikleri
Özel Gönderi Türlerine Göre Arayın
WooCommerce ürünlerini destekler
İki istek türünü destekler: eşzamansız ve normal
Boş sonuçlar için düzenlenebilir metin (asenkron tip)
Açık ve alakalı sonuçlar
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 3.0 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, codecanyon buyersto desteğini içeriyordu, widget’ın yeteneklerini daha iyi anlıyoruz, pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Arama alanı ve sonuçlarla liste için esnek ve basit stil ayarları, sitenizin tasarımına uygun olarak özelleştirmenizi sağlar. Her eleman için renk, tipografi, genişlik ve yükseklik, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları ve kürekleri değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Seater eklentisi, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ajax Search for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Aramak eklentisi, Eşzamanlı eklentisi, Otomatik Tamamlama eklentisi, Gelenek eklentisi, Postalamak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS, SASS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-143

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews