AI Related Posts – AI for Wordpress WordPress Eklentisi

Açıklama

AI Related Posts – AI for WordPress / Aı İle İlgili Mesajlar – AI WordPress Eklentisi
Yapay Zeka şimdi WordPress web sitenizde! Ziyaretçilerinizi tanıyın ve okumak istedikleri yayınları önerin. Bu şekilde, Google sıralamalarınızı artırabilir ve hemen çıkma oranını azaltabilirsiniz. Geleceğe ayak uydurun!
Özellikler
Gelişmiş İlgili Mesajlar – Kullanıcılarınızın davranışlarını tanıyın ve istedikleri yayınları önerin.
Binbaşı Haberler ve Dergi Web Siteleri tarafından kullanılan teknoloji – Büyük haber web sitelerinde gördüğünüz öneriler gibi çalışır. Kullanıcınızın ziyaretlerine benzeyen yayınları gösterir.
Yorum yapan yayınlar – Kullanıcı daha önce herhangi bir gönderi hakkında yorum yapmışsa, onlara benzer yayınlar gösterir.
Ziyaret Edilen Kategori/Etiket Sayfaları – Kullanıcı daha önce herhangi bir kategoriyi (veya etiketleri) ziyaret ettiyse, bu kategoriler (veya etiketler) hakkında yayınlar gösterir.
Arama Sonuçları – Kullanıcı web sitesinde arama yaparsa, arama sonuçlarına göre yayınları gösterir.
Kullanıcı dostu eklenti paneli-Kolay Yönetici paneli ile eklentiyi kodlama bilgisi gerektirmeden yönetebilirsiniz. Bu eklentiyi varsayılan ayarlarda kullanabilirsiniz veya gelişmiş ayarları açabilirsiniz.
Kısa kodlar – Kısa modeller oluşturarak web sitenizde herhangi bir yerde AI ile ilgili yayınları kullanabilirsiniz! (Bunları Page Builder eklentilerine de ekleyebilirsiniz.)
Herhangi bir eklenti ve tema ile uyumlu – Bu eklenti, eklentiler ve temalarla uyumludur. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz!
Yalnızca JavaScript – Bu eklenti saf JavaScript ile kodlanmıştır. Bu özellik ile web siteniz yavaşlamayacak ve hızlı çalışacaktır!
Diller (WPML ve POEDIT) – Bu eklentiyi herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz.

AI Related Posts – AI for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Yapay eklentisi, İstihbarat eklentisi, Seo eklentisi, WordPress eklentisi, Gönderiler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-520

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews