Ahope – Responsive HTML Hosting Template Web Teması

Açıklama

Ahope – Güçlü Hosting HTML Şablonu
Şüphesiz, Ahope en iyi web barındırma web sitesi şablonlarıdır. Tüm modern, sofistike ve paketlenmiş, değerli özellikler ve varlıklarla birlikte gelmiştir. Web barındırma şirketiniz için muhteşem bir web sitesi oluştururken zaman ve çaba tasarrufu sağlayın.
Bir barındırma şirketi web sitesi şablonu olan Ahope ile, işletmeniz için güçlü bir çevrimiçi varlık yaratabilirsiniz. Hemen hemen her web barındırma ve alan adı kayıt şirketi firması, Ahope’un masaya getirdiği şaşırtıcı olanı kullanabilir. Unutmayın, Ahope, sadece birkaç kaydırma ile ayrılan tüm hizmetlerinizi kapsayan fantastik bir atmosfer oluşturan 16 ana sayfa düzenini kapsar.
Ahope, mobil cihazlara hazır ve duyarlı bir Bootstrap 5 çerçeve sayfası tuvaldir. Dahası, retina ekranları ve web tarayıcılarıyla da uyumludur, böylece başyapıtı her zaman sorunsuz çalışır. Etki alanı araması ve yapışkan navigasyondan fiyatlandırma planlarına, kaydırma efektlerine ve bülten aboneliğine kadar Ahope her şeye ve sonra bazılarına sahiptir. Ayrıca blog ve iletişim sayfaları dahildir. Daha sonra Google Haritalar ve Çalışma İletişim Formu içerir. Ne bekliyorsunuz, şimdi Ahope’u indirin ve çarpıcı bir hosting şirketi web sitesi oluşturun.
Şablonu seviyorsanız, bizi 5 yıldız derecelendirmeyi unutmayın ve daha iyi bir güncelleme için geri bildiriminizi bize bildirin.
Özellik Listesi16 Ana Sayfa Sayfaları
Hafif ve karanlık versiyon
Temiz ve Modern Tasarım
Geçerli HTML5 ve CSS3.
Bootstrap 5
Sass ile inşa etmek
Tamamen duyarlı.
Duyarlı megamenu
SEO optimize edildi.
Sınırsız renkler (sadece renk kodunu değiştirin).
Animasyonlu CSS
Pürüzsüz geçiş efektleri.
Çapraz tarayıcı optimizasyonu.
Ücretsiz Güncellemeler
Google yazı tipi
Tüm dosyalar iyi yorumlandı
İyi belgelenmiş
Resimler indirme dosyasına dahil edilmez! Ne alıyorsunuz? Tüm html dosyaları
Belgeler

Ahope – Responsive HTML Hosting Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, İhtisas web tasarım görseli, İhtisas web tasarım görseli, İnternet Sitesi web tasarım görseli, Barındırma web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-227

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews