Advanced WooCommerce Cart for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Advanced WooCommerce Cart for Elementor / Elementor için Gelişmiş Woocommerce Sepeti WordPress Eklentisi
Carter eklentisi, Elementor için özelleştirilmiş bir alışveriş sepeti eklemek için bir WooCommerce Widget’ı sağlar. Ziyaretçinizin arabasını kaybetmediğinden ve siparişi burada ve şimdi tamamlayabildiğinden emin olun, böylece mağaza dönüşümünüzü artırın. Widget’ı sitenizdeki herhangi bir yerde kullanın, öğelerin ve stillerinin görüntülenmesini isteklerinize göre yönetin. Araç, kullanıcı deneyimini geliştirmek için herhangi bir WooCommerce web sitesi için yararlı olabilir.
Carter, bir veya iki sütun blok düzeni seçilmesine izin verir ve ayrı öğeler ekranını etkinleştirir/devre dışı bırakır. Elementor şablonlarını veya normal metni kullanarak boş araba görünümünü de özelleştirebilirsiniz. Bir kupon için düğme metnini değiştirme, toplam miktar bloğu başlığı ve ödeme, bir simge eklemek veya düğmeler için bir Hover animasyonu seçmek kadar kolaydır. Ayrıca, toplam miktar sütunu sepet bloğuna göre sabitleme seçeneği vardır. Öğe, web sitenizde herhangi bir yerde bir alıcı için alışveriş sepetini görünür ve kullanışlı hale getirmek için birçok özellik sunar.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor 3.0 ve daha yüksek olan ElementorPerfect için Carter eklentisinin özellikleri
İki ekran düzeni: bir ve iki sütun
Boş Boş Araba Şablonu
25 + Hover düğmeleri animasyonları
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Farklı dilleri destekler
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, codecanyon alıcılarına destek dahildir Widget, tasarımınıza göre blok ekranını yönetmek için basit stil ayarlarına sahiptir. Renk, Tipografi, Gölge, Arka Plan, Normal veya Geri Yüksek Durumlardaki Düğmeleri ve diğer birçok detayı değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Carter, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Advanced WooCommerce Cart for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Araba eklentisi, Element eklentisi, Pazar eklentisi, Ürün eklentisi, Mağaza eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-185

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews