Across The Street – Another Rough Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Caddenin karşısında tanıtmak, bu başka bir kaba fırça yazı tipi, rahat ve hızlı bir şekilde yazılan otantik bir kaba fırçadır. Harfler kağıt üzerinde fırçalarla yapılır. Daha sonra tarandı ve dikkatlice vektör formatına çekildi.
Bu yüzden sokak, metninize daha doğal bir görünümle metninize büyüleyici, otantik ve rahat bir karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir. Bu iki stili yapmak için Ligature OpenType panelini etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca metninizi ve tasarımınızı daha ilginç hale getiren birçok kişi vardır.Crash Soul, ev eşyaları tasarımları, markalaşma projeleri, logo tasarımı, ürün ambalajından alıntı için mükemmeldir.
Bu el yapımı yazı tipi, tasarımınızın her detay için güzel bir doğal dokunuşa sahip olmasını sağlayacaktır. Herhangi bir tasarım projesi için davet, logo, kitap kapağı, zanaat veya herhangi bir tasarım amacı, fotoğraf, fotoğraf kaplamaları, işaretler, pencere sanatı, scrapbooking, etiketler ve çok daha fazlası olarak mükemmeldir!
Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, yani tüm ligatürlere erişebileceğiniz anlamına gelir.
Neler Dahil: Caddenin karşısında (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatürler Glifler
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır.
PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir.
Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Across The Street – Another Rough Brush Font Yazı Tipi; Fırça yazısı, Otantik yazısı, Serin yazısı, Akım yazısı, Modern yazısı, El Fırçası yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3743

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews