Account Switcher for WordPress-Multiple accounts WordPress Eklentisi

Açıklama

Account Switcher for WordPress-Multiple accounts / WordPress-Multiple Hesapları için Hesap Değiştirici WordPress Eklentisi
WordPress için Hesap Değiştirici (Birden Çok Hesap Eklentisi)
Hesap değiştirici ile, özellikle sosyal WordPress sitelerinizin büyük bir eksikliğini ortadan kaldırarak sitelerinize yeni ve süper bir özellik ekleyebilirsiniz. Hesap değiştirici size birden fazla hesapla oturum açma ve birçok popüler sosyal medya sitesinde gördüğünüz bir cihazdaki hesaplar arasında geçiş yapmanın rahatlığını sunar. ve kullanımı çok kolay olmasının yanı sıra, Blockchain üyelik yönetimi eklentimiz Walogin – Blockchain (Authenticator) ile üyelik yönetimi ile entegre çalışabilir.

Account Switcher for WordPress-Multiple accounts WordPress Eklentisi; eklentisi, Anahtarlayıcı eklentisi, Hesap Değiştirici eklentisi, Hesap Değiştirici eklentisi, Hesap Değiştirici eklentisi, Çoklu Hesap Değiştirici eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-86

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews