Absorbia – Unique Display Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

İşte yeni bir yazı tipi geliyor, Emborbia rahat ve hızlı bir şekilde benzersiz bir ekran fırça yazı tipi.
Harfler Procreate’deki fırçalarla yapılır. Daha sonra vektör formatına dikkatlice çizilmiştir.
Bu nedenle Abmorbia, metninize daha doğal bir görünümle metninize büyüleyici, otantik ve rahat bir karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir. Bu iki stili yapmak için Ligature OpenType panelini etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca metninizi ve tasarımınızı daha ilginç hale getiren birçok alternatif ve alt çizgisi vardır. Abmorbia, ev eşyası tasarımları, marka projeleri, logo tasarımı için mükemmeldir, ürün ambalajından alıntı
Neler Dahil: Abmorbia (OTF/TTF)
Standart glif
Alternatif
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Absorbia – Unique Display Brush Font Yazı Tipi; Fırça yazısı, Otantik yazısı, Serin yazısı, Akım yazısı, Senaryo yazısı, El Fırçası yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3719

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews