Zebizz – Business Consulting HTML Template Web Teması

Açıklama

Zebizz-Finans, Muhasebe, Finansal, Aracılık, Muhasebeci, Danışmanlık Firmaları, Sigorta, Kredi, Vergi Yardımı, Yatırım Şirketi ve daha fazlası için özel olarak tasarlanmış çok amaçlı bir iş şablonudur. Bir iş web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.13 Ana Sayfa Page01 Blog Deatils PageWow Animasyonları100% W3C geçerli360+ HTML5 & CSS360+ CSSBUILT to CustomizeClean DesignSticky HeaderCommented ve Clean Coderetina Hazır. Free Google Free.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Zebizz – Business Consulting HTML Template Web Teması ; Muhasebe web tasarım görseli, Danışman web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-248

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews