Youtube Channel Feeds and Subscribe Box Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Youtube Channel Feeds and Subscribe Box Plugin / Youtube Kanalı Beslemeleri ve Abone Olun WordPress Eklentisi
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Özelleştirmesi kolay!
Asgard Builder ile renkleri, simgeleri, yazı tiplerini, metinleri ve daha fazlasını değiştirin! Google yazı tiplerini ve yazı tipi harika simgeleri kolayca ekleyin!
Büyük ve küçük versiyonlar
Biri üstte bir kanal kutusu ve diğeri daha büyük olanlar ve altta bir subcribe düğmesi olan paket iki şablon versiyonuna dahil ettik.
Kanalınızı bağlayın!
YouTube kanalınızı bağlayın, eklenti kanal bilgilerinizi ve video yayınlarınızı otomatik olarak alacaktır. Builder’dan seçenekleri özelleştirin!
Uyarılarınızı Kaydet
Farklı uyarı grupları yapılandırmalarını kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz, böylece bilgileri değiştirmek, kutuları düzenlemek, renkleri değiştirmek ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz!
Kullanıcı dostu
Yüzen bir unsur olarak, kullanıcılar için her zaman kolayca erişilebilir olacaktır. Her zaman açık veya kapalı başlamak için diğer birçok şeyin yanı sıra özelleştirebilirsiniz.
Abone Ol düğmesi
Her zaman elinizde bir abone düğmesi tutun! Düğme, aboneliği kanalınıza onaylamaya otomatik olarak yönlendirir!
Onları 1 tıklama ile ekleyin!
İstediğiniz tüm uyarıları ve profilleri oluşturabilir ve “Uyarıları Yönet” sekmesinden tek bir tıklama ile temanızda etkinleştirebilirsiniz.
Kota sınırları
YouTube API’sının belirli bir sürede kaç istek yapabileceğinizi belirleyen sınırları (kotalar) vardır, bunun nasıl çalıştığı ve bu sınırların YouTube Resmi API sayfasında nasıl genişletileceği hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Youtube Channel Feeds and Subscribe Box Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kutu eklentisi, Kurucu eklentisi, Kanal eklentisi, Beslemek eklentisi, Çalma Listesi eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-488

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews