WPBakery Addon – Multimedia Playlist Slider WordPress Eklentisi

Açıklama

WPBakery Addon – Multimedia Playlist Slider / Wpbakery Addon – Multimedya Çalma Listesi Kaydırıcısı WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Özellikler: YouTube ve Vimeo Desteği – YouTube ve Vimeo video dosyalarını oynatır. Tek kullanmanız gereken video kimliği
Özelleştirilebilir renk şeması – Parametreleri kullanarak herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
YouTube Sunucularından Video Küçük Resim, Başlık ve Açıklamayı Otomatik Olarak Alma Seçeneği -Kullanmanız gereken tüm YouTube video kimliğidir ve eklenti bu bilgileri YouTube sunucusundan alacaktır. Kendi bilgilerinizi kullanmak için parametreler. Google, YouTube API anahtarları için veri kota kısıtlamaları uyguladığından, OwnoTube API anahtarınızı (ücretsiz) oluşturmanız ve mevcut YouTube API anahtarını değiştirmeniz gerekir.
Duyarlı Tasarım – Eklenti, duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
3 sürümlü çalma listesi – çalma listesi başparmak ve açıklamasını gösterebilir veya bunlardan birini gizleyebilirsiniz. Ayrıca çalma listesi boyutu ve renk için parametreler.
Çoklu Parametreler – Otomatik Oyun, Döngü, Renkler, Boyutlar, Görüntüleri Randomize Et
Sınır – sınır genişliğini ve rengi ayarlamak için parametreler
Sabit ve tam genişlik versiyonları – Düzen tasarımınıza göre eklentiyi sabit genişlik veya tam genişlik olarak kullanabilirsiniz.
Fotoğraf geçiş efektleri (sadece görüntüler için) – 16 fotoğraf geçiş efektleri hayat solması, bloklar, slayt, çizgili ve daha fazlası
Katmanlı metin öğeleri (yalnızca resimler için) – neredeyse sınırsız sayıda animasyonlu metin katmanına izin verir.
Her slayt için bağlantı (yalnızca görüntüler için) – _ kendilerine veya _blank parametresiyle her slayt için isteğe bağlı bağlantılar. Bu şekilde her görüntü için farklı bir bağlantı ayarlayabilirsiniz.
Dokunmatik ekran navigasyonu (yalnızca resimler için) – iOS ve Android mobil cihazlarla uyumlu.
Daire Zamanlayıcısı (Yalnızca Görüntüler İçin) – Renk, Boyutlar ve Şeffaflık Parametreleri. Circle zamanlayıcıyı gizlemek için kullanılabilir parametre
Hafif (Yalnızca Resimler İçin) – JS dosyasında 40KBVIDEO öğreticisi var: Yardım belgesinde ayrıntılı video öğreticileri bulacaksınız

WPBakery Addon – Multimedia Playlist Slider WordPress Eklentisi; eklentisi, Hareketli eklentisi, Oyuncu eklentisi, Çalma Listesi eklentisi, Kaydırıcı eklentisi, Vc eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-482

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews