WPBakery Addon – Apollo Audio Player WordPress Eklentisi

Açıklama

WPBakery Addon – Apollo Audio Player / Wpbakery Addon – Apollo Audio Player WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Özellikler: Duyarlı Tasarım – Audio Player, duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Tam genişlikte bir oynatıcıdır ve ana div genişliğini kapsayacaktır.
Yapışkan ve Standart Sürümler – Oynatıcıyı bir sayfa için yapışkan olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yapışkan özelliği devre dışı bırakabilir ve bir sayfanın veya yayının içeriğine ekleyebilirsiniz.
Sadece eklendiği sayfada yapışkan olacaktır. Tüm sayfalarda yapışkan olmasını istiyorsanız, bunun yerine WordPress eklentisini kullanmalısınız
Son derece özelleştirilebilir – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White. Ayrıca, parametrelerden, herhangi bir tasarıma entegre etme imkanı olan herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Popup penceresindeki oyuncu – Oynatıcıyı bir açılır pencerede açacak bir düğmeniz var. Bu özellik ile web sitesi menüsünde gezinirken müziği kesintisiz dinleyebilirsiniz.
Vinil kayıt animasyonu veya sanatçı görüntüsü – vinil kayıt animasyonunu veya sanatçı görüntüsünü gösterebilirsiniz.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Kategoriler – Oynatma listesi öğeleri kategoriler halinde yapılandırılabilir. Bir ses dosyası birden çok kategoriye ait olabilir.
Çalma Listesi Arama – Oynatma listesini arama seçeneğiniz var. Başlık ve yazarı arayacaktır ve arama terimini yazarken sonuçlar görüntülenir.
Çalma listesini göster/gizle – çalma listesini göstermek veya gizlemek için düğme. En başından itibaren çalma listesini göstermek için parametreler.
Paylaşın – Ses oynatıcınızı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz.
İndir seçeneği – İndirmek için kullanılabilir düğme (masaüstünde) Geçerli çalma dosyasını. İndir düğmesini gizleme seçeneğiniz var.
Satın Al düğmesi – Şarkı Satın Al sayfasına bir bağlantı tanımlayabilirsiniz. Bağlantıyı aynı pencerede açacak parametreler veya düğme başlığını değiştirmek için yeni bir pencere ve parametre.
Lyrics Button – Şarkı Sözleri Şarkı sayfasına bir bağlantı tanımlayabilirsiniz. Bağlantıyı aynı pencerede açacak parametreler veya düğme başlığını değiştirmek için yeni bir pencere ve parametre.
Çoklu Parametreler – Otomatik Oyun, Döngü, Karışıklık, Yeniden Geri Sarma, Hacim Kontrolü, Minimize vb.
Google Analytics – Google Analytics izlemeyi etkinleştirme seçeneği. Her ses dosyasının kaç kez oynandığını görebileceksiniz.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla ses oynatıcıyı ekleyebilirsiniz
Hafif – JS dosyasında iOS için yaklaşık 50kbnot vardır (Apple tarafından uygulanan kısıtlamalar): IOS otomatik oyun özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmaz
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Sacari ve Chrome için Not (Apple & Google tarafından dayatılan kısıtlamalar): Sac’i mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir:
Safari 11 ve Chrome 66 ile başlayarak, Apple & Google devre dışı otomatik oyma özelliği ve JS’den kontrol edilemeyeceği için otomatik oyun çalışmayacak
Video Eğitimi: Yardım belgesinde ayrıntılı video öğreticileri bulacaksınız

WPBakery Addon – Apollo Audio Player WordPress Eklentisi; eklentisi, Fulwidth eklentisi, Html5 eklentisi, Hareketli eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

PSD, CSS, JS, HTML

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-315

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews