WordPress Instagram Posts Feed — Grace WordPress Eklentisi

Açıklama

WordPress Instagram Posts Feed — Grace / Instagram Yayınları Yem – Grace WordPress Eklentisi
Grace, Instagram halka açık yayınlarının zarif Instagram feed medya duvarlarını oluşturmak için birinci sınıf bir WordPress eklentisidir. Eklenti, Instagram hesaplarının, hashtag’lerin ve konumların yayınlarını birleştirmenizi ve yayınlamanızı sağlar. ve harika olan şey, aynı sosyal medya duvarında Instagram yayınlarından herhangi birini karıştırabilmenizdir.Bu ürün, Instagram’ın sahibi Meta Company tarafından bağlı, ortak veya sponsor değil. Üçüncü taraf ajan olarak Instagram API platformuna erişmek sadece resmi olarak onaylanmıştır. Grace’in uydurma olasılıkları o kadar zengin ve güçlüdür ki, Instagram yem galerilerinizin hemen hemen her yönünü değiştirebilir ve kurabilirsiniz. Düşün, Instagram yayınınızı yeniden çözebilir, yeniden konum elemanlarını yeniden çözebilir, farklı tasarım düzenlerini değiştirebilirsiniz vb. Piyasadaki en gelişmiş ve güzel Instagram yayın toplayıcısını yarattığımıza inanıyoruz. Canlı demoya göz atın!
Grace, yayın onay sistemi, sürükleme ve damla kartı tasarım üreticisi ve klasik ızgara, haklı ızgara, duvar ızgarası ve kaydırıcı gibi 4 çeşit akış düzeni içeren tek Instagram besleme eklentisidir. ve evet, Grace ile Instagram genel içeriğine erişeceksiniz. Haziran 2016’dan itibaren Instagram API değişikliklerini destekliyoruz.
Temel Özellikler 4 Instagram Kaynakları – Herhangi bir genel hesabı, beslemeler, konum kimliği ve konum koordinatları gibi hashtag’ler.
İnanılmaz galeri düzenleri-duvar, sabit yükseklik ızgarası, haklı galeriler ve görüntü kaydırıcısı dahil. Herhangi bir nedenle ihtiyacınız varsa medya olmadan Instagram yayınlarını bile aktarabilirsiniz.
Kesintisiz API bağlantısı – karmaşık kurulum yok. Eklenti yükleyin, API bağlantısı için One Button’ı tıklayın ve gitmeye hazırsınız. Evet, Instagram genel içeriğine erişeceksiniz!
DIY Kart Şablonu Oluşturucu-Kart içeriğine sahip olmak istediğiniz gibi Drag-n-Drop kullanın.
İçerik Filtreleme – Word’e göre, URL ile Word’e göre yayınları hariç tutmak veya dahil etmek için yönetici filtreleri kullanın. Galerilerinizi troller ve spam’den temizleyin!
Yayınlar Onay Sistemi – Bu, markanızı veya hizmetinizi istenmeyen yayınlardan korumak için mümkün olan en iyi özelliktir. Manuel modda galerilerinizi önceden düzenleyin!
Lightbox Galerileri – Çekici animasyonlar, akıllı medya ön yükleme, Instagram yorumları, meta sonrası, paylaşım araçları vb. İle harika bir görünüm
Instagram Carousel Posts Desteği – Lightbox çoklu fotoğrafları destekler ve tıpkı yerel Instagram uygulamasında olduğu gibi kaydırıcı oluşturur.
Güzel Profil Başlıkları – Kullanıcı Avatarı, hesap bilgileri ve takipçileri/aşağıdaki verilerle harika profil başlığı ile kişisel hesap galerisini çalıştırın.
Sosyal Paylaşım Düğmeleri – Ziyaretçilerinizin web sitenizden ayrılmadan yayınları paylaşmasına izin verin. Web sitesi metriklerinizi geliştirin ve sosyal sermayeyi büyütün.
Son derece özelleştirilebilir – renkleri, öğeleri kompozisyonu ve siparişi, tasarım galerisi düzeni ve çok daha fazlasını değiştirin!
Duyarlı Tasarım – Mobil cihazlarda kayma için kaydırma desteği ile% 100 duyarlı.
Akıllı Kaynak Yükleme – Komut dosyası ve stilleri yalnızca kısa kod sayfada algılandığında yüklenir.
Visual Composer Element – Galerilerinizi web sitesi sayfalarınıza veya blog yayınlarınıza kolaylıkla yerleştirin.
Çeviri Hazır – Çeviri eklentisi için Loco Çevirme gibi araçları kullanın. O zaman bize çeviri dosyaları gönderebilirsiniz!
Keyifli Etkileşim – Güzel Animasyonlar ve Hover Etkileri. Eklenti Nasıl Çalışır
Grace WP yöneticisinde Instagram galerileri oluşturursunuz ve oluşturulan kısa kodları kopyalarsınız. Ardından, bu kısa kodları WordPress sitenizin herhangi bir sayfasına koyarsınız. Yem galerisi ilk kez gösterildiğinde, önbelleğe alındı ??(ilk önbellekleme için daha fazla zaman alır, ancak daha sonra parlak bir şekilde hızlı gösterilecek) ve ziyaretçilerin geri kalanı önbellek ömrü için bu önbelleği görüyor. Bu nedenle, örneğin 20 dakika önbellek ve 10000 kullanıcısı bu 20 dakika içinde ziyaret ettiyseniz, sadece bir kez eklenti API’yi veri çekmesini isteyecektir, çünkü kullanıcılar önbellek verilerini neredeyse anında görecektir. Sunucunun önbellek yenileme görevini arka planda çalıştırdığını düşünürsek, eklentinin inanılmaz performansını garanti eder.
Birden fazla Instagram beslemesi nasıl çalışır?
Her şeyden önce, birden fazla Instagram galerisi (akışlar) oluşturabilirsiniz. Olası tek sınır sunucu kapasitenizdir. Sihirli şey, daha sonra istediğiniz kadar Instagram yemleri eklemenizdir. Örneğin, bir akış 3 Instagram hesabı, 1 hashtag, 2 beğeni besleme ve 1 Instagram konumuna dahil etmek istersiniz. Sorun değil!
Yönetici paneli önemli şeylerin net bir göstergesini sağlar ve çok uygundur. Instagram galerilerinizi bir kompakt listeden kolayca yönetebilirsiniz.
Gereksinimler MySQL (InnoDB) için MySQLI uzantısı ile 5.3+.
1.7 veya üstü jQuery sürümüne sahip olmanız gerekir.
Ne kadar çok akış yaparsanız, daha güçlü bir sunucuya sahip olursunuz. Ortalama bir sunucu, her bir sorunla 10 akışla 10 akışı işleyebilir.

WordPress Instagram Posts Feed — Grace WordPress Eklentisi; eklentisi, Toplayıcı eklentisi, Beslemek eklentisi, Başlık Etiketi eklentisi, İmaj eklentisi, Seviyor eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-874

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews