WooCommerce Upsells and Related Products WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Upsells and Related Products / Woocommerce Upsels ve İlgili Ürünler WordPress Eklentisi
Upseller WordPress eklentisi, Elementor Builder’ın satış ve ilgili ürünler eklemesi için iki widget içerir. Ürün bloklarını herhangi bir site sayfasında gerekli yerde görüntülemeye, eleman stillerini tasarımınıza ve tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirme yeteneğine izin verir.
Widget’lar, satış ve ilgili ürünler bloğundaki sütun sayısını belirtmeyi sunar. Öğe siparişini seçebilir ve bölüm başlığı ve satış flaş etiketinin görüntülenmesini kontrol edebilirsiniz. Bu basit araç, mağazanızla müşteri etkileşimlerini iyileştirmeye ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olacaktır.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorInclud için Upseller eklentisinin özellikleri iki widget: Upsells ve ilgili ürünler.
Ürün Sütunları Numarasını Yönetin
Bir ürün sayfasında veya başka bir yayın türünde kullanır
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, codecanyon alıcılarına destek dahildir Widget, ihtiyaçlarınıza göre her bir öğenin görüntüsünü yönetmenizi sağlayan basit stil ayarlarına sahiptir. Hava özellikleri için renk, tipografi, metin gölgesi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları ve kürekleri değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Upseller, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

WooCommerce Upsells and Related Products WordPress Eklentisi; eklentisi, Çıkış Yapmak eklentisi, Çapraz Satış eklentisi, Emir eklentisi, Ürün eklentisi, İlgili eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-274

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews