WooCommerce TrackingMore WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce TrackingMore / Woocommerce Trackingmore WordPress Eklentisi
Güzel görsel zaman çizelgeleri kullanarak Trackingmore hizmeti aracılığıyla gönderim ilerlemenizi izleyin!
NASIL ÇALIŞIR
WooCommerce Trackingmore eklentisi, müşterinizin Sipariş Ayrıntıları sayfasında görüntülenen zaman çizelgeleriyle gönderimi takip etmesini sağlar! Kullanımı kolaydır: WooCommerce Trackingmore menü aracılığıyla Trackingmore API tuşunu ekleyin (oluşturmak için bir bağlantı bulacaksınız)
Gönderiyi izlemek için kullanacağınız şirketleri seçin
Yönetici Sipariş Ayrıntıları sayfasına izleme bilgilerini girin
Bu kadar! Eklenti, izleme durumu hakkında otomatik olarak sizi güncel tutar ve siparişle ilişkili her izleme kodu için ön uç sipariş detayları sayfasındaki durum zaman çizelgelerini otomatik olarak gösterecektir!
Her Sipariş Ayrıntıları sayfasında, WooCommerce Trackingmore eklentisi, mağaza yöneticisi tarafından girilen her izleme kodu için bir zaman çizelgesi gösterecektir!
KISA KOD
Özel [wcafw_order_status] aracılığıyla herhangi bir sayfadaki herhangi bir siparişi izlemek mümkündür. Kullanıcının sipariş kimliğini girebileceği bir form oluşturur. Form daha sonra sipariş gönderim zaman çizelgelerini yükler. Bu, siparişlerini izlemek için profil sayfalarına erişemeyen GUST kullanıcıları için yararlı olabilir.
WooCommerce e -postalarına gömülü bilgileri izleme
İzleme bilgileri, sipariş durumu “tamamlanan” duruma çarptığında her Woocommerce bildirim e -postasına otomatik olarak yerleştirilecektir. İzleme bilgilerini gömmek ve e -postalarda bulunan mesajı özelleştirmek için eklentinin hangi durumu dikkate alması isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz!
EPOSTA BİLDİRİMİ
İsteğe bağlı olarak sipariş izleme bilgilerini içeren etkin e -posta bildirimleri gönderebilirsiniz. E -posta şablonu yerelleştirilebilir (yalnızca WPML kullanıyorsanız) ve e -posta menüsü kullanılarak özelleştirilebilir.
CSV Impot
Bir CSV dosyası kullanarak verilerinizi yalnızca birkaç tıklamada içe aktarın! Burada şablon olarak kullanılacak örnek dosya. Özel içe aktarma bölümünde bulduğunuz talimatı izleyin, ihtiyacınız olan verileri CSV dosyasına ekleyin ve içe aktarın!

WooCommerce TrackingMore WordPress Eklentisi; eklentisi, İzleme eklentisi, Nakliye eklentisi, Woo eklentisi, Ticaret eklentisi, E -Ticaret eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-788

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews