WooCommerce SEO – Local & Business Rich Snippets WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce SEO – Local & Business Rich Snippets / Woocommerce Seo – Yerel ve Business Rich Snippets WordPress Eklentisi
Zengin bir snippet nedir?
Zengin snippet’ler kullanıcılara arama sonuçları hakkında daha fazla bilgi vermek için tasarlanmıştır. Google her zaman müşteri deneyimi ile ilgiliydi, bu nedenle zengin snippets müşteriye daha fazla bilgi sağlar ve ya sorgularını cevaplar ya da tıklamadan önce bir arama sonucuna daha fazla bilgi verin.
Yapılandırılmış verilerin sıralamalar üzerindeki etkisi
Yapılandırılmış verilerin sıralamayı etkileyip etkilemediği çok fazla tartışma ve birçok deneyin konusu olmuştur. Henüz, bu işaretlemenin sıralamaları iyileştirdiğine dair kesin bir kanıt yoktur. Ancak, daha kapsamlı zengin snippet’lere (şema kullanılarak oluşturulanlar gibi) arama sonuçlarının daha iyi bir tıklama oranına sahip olacağına dair bazı göstergeler vardır.
John Mueller’e göre, yapılandırılmış veriler, bir web sayfasının normal içeriğin bir sayfa sıralamasına yardımcı olduğu şekilde daha iyi sıralanmasına yardımcı olur. Arama motoru optimizasyonunun kalbi, bir arama motorunun web sayfasının ne hakkında olduğunu anlamasını kolaylaştırıyor. Yapısal veriler, hangi ürünlerin satılık olduğunu, ürünü satan bir işletmenin bulunduğu, çalışma saatlerinin ne olduğu, kaç kişinin bir ürünü incelediği vb. Yapılandırılmış veriler, bir ürün, işletme ve bir web sayfası hakkında önemli bilgilerin iletilmesini kolaylaştırır.
Eklenti Özellikleri Ürün İşaretlemesi
Organizasyon İşaretlemesi
Yerel İşletme İşaretlemesi
Derecelendirme İşaretleme
Ekmek kırıntısı
Otomatik görüntü alt etiketleri
Bu PluginPlugin hakkında tüm temalar ve eklentilerle çalışır. Sadece eklentiyi etkinleştirmeniz ve bunu etkinleştirmeniz gerekir. Bu eklenti oldukça hızlıdır ve sitenizi zorlamayacaktır. Tüm bu ayarlar tek bir tıklamayla yapılabilir!

WooCommerce SEO – Local & Business Rich Snippets WordPress Eklentisi; eklentisi, Seo eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Zengin eklentisi, Snippets eklentisi, Şema eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-415

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews