WooCommerce Role-O-Matic WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Role-O-Matic / Woocommerce Rol-O-Matic WordPress Eklentisi
WooCommerce Rol-O-Matic eklentisi (WCRA), mağaza yöneticisinin yapılandırılmış zaman periyotlarında veya satın alınan ürünlere göre harcanan tutarlara göre müşterilere dinamik olarak rol atanan “ödev kuralları” oluşturmasına izin veren güçlü bir araçtır.
Bu araç çok kullanışlı olabilir çünkü WooCommerce fiyatlandırması ile birlikte kullanılabilir! (veya herhangi bir 3. taraf eklentisi), atanan rollere göre dinamik fiyatlar veya indirimler atamak.
NASIL ÇALIŞIR
Çok basit. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, mağaza yöneticisinin “rol atama kurallarının” yapılandırılabileceği miktarlara veya ürün yapılandırıcı menülerine erişebileceği ana menüde yeni bir “WooCommerce Rol-O-Matic” sesi görünecektir. Tutarlara göre yapılandırıcı, yapılandırılmış zaman periyotlarında harcanan tutarlara göre (vergiler hariç) rollerin atanabileceği kurallar tanımlanabilir, kullanıcı rollerine göre, harcanan minimum miktar (ve isteğe bağlı olarak harcanan maksimum miktar) ve ürünler/ ürünler/ Kategoriler kısıtlamaları.
Bir müşteri bir sipariş verdiğinde veya mağaza yöneticisi bir sipariş kaydettiğinde veya bir sipariş durumunu değiştirirse (wc_order yöntemini veya yönetici alanını kullanarak), eklenti, geçerli saatle eşleşen herhangi bir “miktar rol kuralı” olup olmadığını kontrol eder ve Müşteriye uygulamak için harcanan tutar. İsteğe bağlı olarak her kural ataması ertelenebilir, rol atamasının gerçekleşmesi gereken başka bir tarih belirleyin. Ürünler yapılandırıcı rolleri satın alınan ürünlere göre atanabilir. Sipariş verildikten sonra, müşteriye satın alınan ürünlerle ilgili kurallar atanacaktır. Ayrıca, süresi dolmuş tarihler de yapılandırılabilir, ürünler daha fazla satın aldı. Bu, abonelik planlarını yönetmek için çok yararlı olabilir.
İsteğe bağlı olarak Shop yöneticisi, kullanıcı rolünün kaldırılmasını tetikleyecek bir zamanlar ulaşan süresi dolmuş bir tarih belirleyebilir. Süresi dolmuş tarih göreceli veya sabit olabilir.
Birincisi, satın alma süresine göre, bu da süresi dolma sürenin örnek 1 ay sonra satın alma işlemi olabileceği anlamına gelir. İkincisi, “Mart, 2. 2016” gibi sabit bir tarihtir.
Ayrıca, mevcut müşteri zaten roller seçmişse, ürün satın alımını da kısıtlayabilirsiniz. Son kullanma tarihine ulaşılmamışsa ürünlerin yeniden canlandırılmasını da reddedebilirsiniz.
Otomatik rol yeniden hesaplanması
Eklenti, düzenli zaman aralıklarında otomatik olarak yeniden hesaplama rollerini (yalnızca “Rol Miktarı Kuralları” için) sağlar. Genel Seçenekler menüsünü kullanan mağaza yöneticisi bu seçeneği etkinleştirmeli ve bir zaman aralığı aralığı (her 2 saatte, 7 günde bir, vb.) ve bir başlangıç ??saati seçmeli ve eklenti mevcut kurallara göre kullanıcı rolünü yeniden hesaplayacak !
Ürünlere dayalı kullanıcı rolleri, müşteri siteye eriştiğinde otomatik olarak yeniden hesaplanır.
Rol yeniden hesaplayıcı aracı
Varsayılan roller, atama kuralları, siparişten biri yönetici sayfasında düzenlendikten sonra, sipariş durumlarından biri güncellendikten sonra (WC_order yöntemi veya yönetici alanı kullanılarak) veya bir süre boyunca bir sipariş verdikten sonra görev kuralları kontrol edilir. Yeniden hesaplama programı.
Mağaza yöneticisi beklemeden bilgisayar rolleri (yalnızca “Rol Miktarı Kuralları” için) istiyorsa, “Roller Yeniden Katılayıcı” ı kullanabilir. Sadece “Roller yeniden hesaplayıcı” menü sesini tıklatmalı ve ardından “Rescompute” düğmesine basmalı ve eklenti gerisini halleder. Bu kadar! 🙂
Not: Genel Seçenekler menüsü tarafından hesaplama sırasında dikkate alınan sipariş durumlarını ayarlayabilirsiniz.
Mevcut verilen rolü ve bir sonraki ulaşılabilir rolleri takip edin!
Eklenti otomatik olarak kullanıcıya hesap sayfam, gösterge tablosu sekmesinde, kullanıcının hangi rolün olduğunu ve hangi rollerin geçerli dönemde ulaşılabilir olduğunu bilmesine yardımcı olan iki yeni bölüm ekler. Eklenti ne kadar harcadığını, ne kadar özlediğini ve bitiş tarihini gösteriyor!
Her iki bölüm de eklenti seçenekleri menüsü üzerinden devre dışı bırakılabilir. Not: Hesap Sayfası Bilgi Ekranım yalnızca WooCommerce 2.6 ve sonrakiler için kullanılabilir.
KISA KODLAR
Bu bölümü özel sayfalarda görüntülemek ister misiniz? Sorun değil!
[WCRA_Current_Roles] ve [WCRA_NEXT_ROLES_LIST] kullanarak her bölümü her sayfada destekleyici kısa kod sisteminde görüntüleyebilirsiniz! Not: Rol listesindeki desired rolleri görüntülemekten kaçınabilirsiniz. Örnek: [wcra_current_rol roles_to_not_show = ”role_code1, role_code2”]

WooCommerce Role-O-Matic WordPress Eklentisi; eklentisi, Otomatik eklentisi, Abonelik eklentisi, Woo eklentisi, Woocommerce eklentisi, E -Ticaret eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-693

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews