WooCommerce Pre-sale, Time offer & Expiring System WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Pre-sale, Time offer & Expiring System / Woocommerce Ön Satış, Zaman Teklifi ve Süresi Doldurma Sistemi WordPress Eklentisi
WooCommerce Pres-Sales, Time Teklifleri ve Süresi Doldurma Sistemi (WCPS), WooCommerce’a tüm ürünler veya Time Limited Teklifleri planlamak için birçok yeni özelliği ekleyen güçlü bir araçtır!
O NASIL ÇALIŞIR?
Eklentinin arkasındaki fikir, mağaza yöneticisinin seçilen bir döneme göre öğeler için özel fiyat yapılandırabileceği bir araca sahip olmaktır (not: Değişken öğeler durumunda, eklenti, ürünlere satış/zaman sınırlı teklifler atamanıza izin verir. belirli varyasyonlarına göre değil). Bu dönem, bir hafta sonu veya mevsimlik teklif için özel bir fiyata veya özel bir teklife birkaç miktar ürün sunan bir satış öncesi dönem olabilir. WCPS eklentisi ile tüm bunları yapabilirsiniz. Ayrıca, teklif süresini yalnızca tarihe göre değil, aynı zamanda bir “hedef eşiği” değerini ve yalnızca belirli bir kullanıcı rolü kümesiyle de sınırlayabilirsiniz! Not: Rol kısıtlaması, satın alma limiti -> öğe (ler) gibi bazı eklenti özellikleri Müşteri kısıtlaması, satış öncesi satın alma kısıtlaması müşterinin günlüğe kaydedilmesini gerektirir.
Son/Süresi Doldurma Stratejileri
WCPS, mağaza yöneticisinin birçok “son stratejiyi” yapılandırmasını sağlayan çok esnek bir araçtır. WCPS tarafından bir öğeyi kullanılamaz hale getirmeyi veya normal fiyatına geçmeyi seçebilirsiniz: Bitiş Tarihi: Öğe normal fiyatına geri döndürülebilir veya satın alma için kullanılamaz hale getirilebilir (‘taslak olarak ayarlanabilir).
Eşik Sınırı: Ürün fiyatı normal fiyatına dönecek veya hedef eşiğine ulaştığında (‘taslak’ olarak belirlenmeyecek).
Eşik Sınırı Yalnızca Süresi Doldurma Tarihinde Kontrol: Süresi dolan tarihe ulaşıldıktan sonra, ürün fiyatı normal fiyatına/anahtarlamaya geçecektir. Hedef eşiğine ulaşıldıysa (‘taslak’ olarak belirlenememek için (‘taslak’ olarak belirlenir). Özel süresi dolma seçenekler: Bildirim ve görünürlük
Her ürün için Shop yöneticisi özel e -posta bildirim seçeneğini etkinleştirebilir. Seçenek sayesinde, ürün (veya bir dizi özel e -posta adres seti) ürünün süresi dolduğunda bildirilecektir. Bildirim kontrolü. Ürün görünürlüğünün süresi dolduğunda, varsayılan olarak taslak olarak ayarlanır ve ardından herkes için görünmezdir. Eklenti Genel Seçenekleri sayfasında özel süresi dolmuş ürün görünürlüğü seçeneğini etkinleştiren Shop yöneticisi, süresi dolmuş olsa bile süresi dolmuş ürünü mağazada göstermeyi seçebilir (artık taslak olarak ayarlanmazlar). Eklenti onları çalıştırılamaz hale getirecektir.
Ayrıca, her ürün düzenleme sayfasında Özel Görünürlük seçeneğini etkinleştirdiğinde, yönetici ürünün süresi dolduktan sonra özel mağaza ve ürün sayfaları mesajını ayarlayabilir.
Satış öncesi dönem başlamayana kadar ürünlerinizi görünür ancak işlenemez hale getirin
Ürünlerinizi mağazanızda görünür hale getirmek ister misiniz, ancak satış öncesi/zaman teklif süresi başlamana kadar müşteriniz tarafından çalıştırılamaz mı? Yapabilirsiniz! Ürün öncesi satış öncesi/zaman periyodu yapılandırması sırasında özel seçeneği etkinleştirin.
Kullanıcı Rolleri Kısıtlaması
WCPS, mağaza yöneticisinin yalnızca belirli bir kullanıcı rolü kümesi için satış öncesi /zaman teklif süreleri yapılandırmasına izin verecektir. İzin vermeyen kullanıcı, sepete ürün ekleyemez veya satın almayı sonlandıramaz (ürün, satış öncesi/zaman teklifi yapılandırılmadan önce separdaysa). Ayrıca, izin verilmeyen roller için ürünleri tamamen gizlemek de mümkündür!
Depozito ve kupon kesinti sistemi
Müşterilerinizin sadece küçük bir miktar yatırmasına ve satış öncesi/zaman teklif süresinden sonra ödeme yapmalarına izin vermek ister misiniz? WCPS ile şimdi bunu yapabilirsiniz!
“Kupon Kesinti ile Depozito” seçeneğini etkinleştirerek, ödeme tamamlandıktan sonra (tam sipariş verildiğinde) sistem, bu seçenek etkinleştirilmiş her öğe için tek seferlik kullanım kupon kodları oluşturur. Kupon kodları doğrudan müşteriye gönderilen “Yeni Sipariş E -postası” ne dahildir. Müşteri bu kodları zaten ödediği şeyleri satın almak için kullanabilir. Sipariş Silde, ilgili tüm kuponlar da silinecektir.
Eski fiyatı çizgiyle göster
İsteğe bağlı olarak her ürün için, eski fiyatı bir çizgi ile görüntülemek mümkündür!
Başlangıç ??tarihinde ürün otomatik yayıncılığı
‘Taslak’ bir ürün için bir satış öncesi veya zaman teklifini planlamak ister misiniz? Başlangıç ??tarihi geldikten sonra ürünü otomatik olarak yayınlamak ister misiniz? WCP’lerle yapabilirsiniz! Yalnızca bir başlangıç ??tarihi ayarlamanız ve ürünü “taslak” olarak kaydmeniz gerekir, eklenti ürünü otomatik olarak seçilen başlangıç ??tarihinde yayınlayacaktır!
Sipariş başına, müşteri başına ve/veya yalnızca satış öncesi/zaman teklif süresi sırasında satın alan satın alımları sınırlayın
Başka bir yararlı özellik satın alma limiti seçeneğidir. Her ürün için, sipariş veya müşteri başına satın alınabilir miktarları sınırlamayı seçebilirsiniz (bu ikinci seçenek yalnızca konuk kullanıcılar devre dışı bırakılırsa çalışır).
Müşteri limiti için, eklentiler, müşterinin geçmiş siparişlerinde, belirlediğiniz sınırdan daha fazlasını satın almasını reddeden kaç miktar satın aldığını hatırlıyor.
İsteğe bağlı olarak, ürünü yalnızca satış öncesi/zaman teklif süresi boyunca satın almışsa, ürünü satın almaya izin verecek olan “Who What” kısıtlamasını da etkinleştirebilirsiniz.
Özel mesajlar, sepet etiketine özel ekle ve geri sayım zamanlayıcılar
Her öğeden sonra ve/veya tek ürün sayfasında ve özel “Sepete Ekle” etiketinden sonra özel mesajları mağaza sayfasında görüntüleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, başlangıç/bitiş tarihi için bir geri sayım zamanlayıcısı görüntülemeyi de seçebilirsiniz. ** Not: ** Eklenti, bu özelliği uygulamak için CHARCE_CART_BUTTON_TEXT, After_Description_Shop_Loop_Item ve After_Description_Product_Page_Item kullanır. Tüm iyi temalar, dükkan ve tek ürün oluşturma sırasında bu eylemleri kullanır, ancak bir temanın bunları kullanmadığı olabilir, böylece eklentim özel metinler ve geri sayımlar eklemek için kanca yapamaz.
Mevcut Satış İlerleme Çubuğu
Müşterilerinizin her öğenin (mağaza sayfası ve ürün sayfası) satış ilerlemesini görmesine izin vermek ister misiniz? WCPS, mevcut satışların yüzdesini mevcut hedefte görüntülemek için isteğe bağlı bir etikete sahip güzel bir görsel ilerleme çubuğu göstermenizi sağlar. Renkler tamamen yapılandırılabilir!
Satış Rozeti E Satış Ürünleri Arama
Eklenti, zaman teklif süresi boyunca ve fiyatı normal fiyatından daha azsa, her ürün için varsayılan WooCommerce “Satış” rozetini görüntülemenizi sağlar!
Rozet metnini tüm satış öncesi ürün için genel bir metin kullanarak özelleştirebilirsiniz veya her ürün için belirli metin ayarlayabilirsiniz! Satış öncesi ürünler, isteğe bağlı olarak varsayılan WooCommerce satış ürünleri arasında listelenebilir ([Sales_products] kısa kodu veya kullanılarak listelenenler gibi widget’lar). Eklenti Seçenekleri menüsü aracılığıyla bu seçeneği etkinleştirin!
Not: Bu özellik sayfaların yüklenmesini yavaşlatabilir, eğer bu tür performans bozulmasını yaşarsanız, devre dışı kalın.
Ürünler Tablosu – Özel Rozet Metni
E-postalar, sepet, ödeme ve sipariş detayları sayfasında işlenen ürünler tablosunda, her ürün için Ürün 1 (satış öncesi) gibi ek bir özel rozet metni görüntüleyebilirsiniz. Bu, ön satıştaki ürünleri normal olanlardan ayırt etmek için yararlı olabilir.
ÜCRETSİZ KARGO
Satış öncesi/zaman periyodu teklif süresi boyunca satış öğeleri için ücretsiz gönderim seçeneği belirleyebilirsiniz. Bu seçeneğin etkinleştirilmesi Ürün geçici olarak sanal olarak işaretlenir, bu şekilde ekstra nakliye maliyetleri tahsil edilmez!
Ödeme sonrasında özel sipariş durumu atayın
Eklenti, satış öncesi/zaman teklif süresinde en az bir öğe içeren siparişlere ödeme yaptıktan sonra özel durum atamanıza olanak tanır. Eklenti Seçenekleri menüsünü kullanarak, bu siparişlere hangi durumu atayacağınızı seçin. WCPS eklentisinin bunları oluşturmak/yönetmek için herhangi bir özelliği yoktur.
KISA KODLAR
WCPS, Pages/Post/WCPS özel mesajlarında kullanılacak bazı kısa kodlar ekleyecektir. Belirli bir ürünün bilgisini almak için bir parametre olarak bir “id” belirleyebilirsiniz. Belirtilmezse, mevcut ürünün bilgileri görüntülenecektir. İşte liste: [wpcs_active]: Ön satış etkin
[wcps_expiring_date]: süresi dolma tarih
[wcps_expiring_time]: süresi dolma süresi
[wcps_expiring_datetime]: süresi dolmak DateTime
[wcps_start_date]: Başlangıç ??tarihi
[wcps_start_time]: başlangıç ??zamanı
[wcps_start_datetime]: dateTime’ı başlat
[WPCS_GET_SALES]: Toplam Satış
[WPCS_GOAL_THRESHOLD]: ID parametresini kullanarak hedef eşiği değer eşiği: [wcps_expiring_date id = ”59”]
Diğer eklentilerde/temalarda satış öncesi bilgileri almanın işlevleri
WCPS, satış öncesi/zaman teklif süreleri almak için temanızda/eklentinizde kullanılacak bazı küresel işlevleri ortaya çıkarır.
wcps_expiring_date ($ ürün_id = null)
wcps_expiring_time ($ ürün_id = null)
wcps_expiring_datetime ($ ürün_id = null)
wcps_start_date ($ ürün_id = null)
wcps_start_time ($ ürün_id = null)
wcps_start_datetime ($ ürün_id = null)
wpcs_get_sales ($ ürün_id = null)
WPCS_GOAL_THRESHOLD ($ ürün_id = null) kim satın aldı? ”Ve toplam satış sayacı
Her yönetici ürün sayfasında, WCSP eklentisi, öğeyi satın alan tüm kayıtlı müşterileri ve kaçının satın aldığını listeleyecek olan “Who Fidan” adlı yeni bir kutu ekler. AD ayrıca satış öncesi / zaman teklif süresi boyunca kaç satış görebileceğiniz bir kutu.
** Not: ** Toplam satış sayacı, “hedef eşiği” sınırına (kullanıldığında) ulaşılıp ulaşılmadığını belirlemek için kullanılır.
Feragatname
Eklenti, ürün fiyatlarını manipüle eden diğer 3. taraf eklentileriyle birlikte çalışmak üzere tasarlanmamıştır. Büyük olasılıkla bunlardan birini kullanıyorsanız, “WooCommerce Ön Satış, Zaman Teklifi ve Süresi Doldurma Sistemi” eklentisi (veya diğer 3. taraf eklentileri) çalışmayabilir. Kendi sorumluluğunuzda ilerlemek istiyorsanız fiyatları manipüle eden diğer eklentilerle birlikte kullanmamayı tavsiye ediyorum.

WooCommerce Pre-sale, Time offer & Expiring System WordPress Eklentisi; eklentisi, Fiyat eklentisi, Teklif Sistemi eklentisi, Sınırlı eklentisi, Teklif eklentisi, Zamanlı Ürün eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-682

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews