Wiloke Pricing Table Addon for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Pricing Table Addon for Elementor / Elementor için Wiloke Fiyatlandırma Tablosu WordPress Eklentisi
Wiloke fiyatlandırma masası ile, göz alıcı şablonlarımızı kullanarak birkaç dakika içinde fiyatlandırma tabloları oluşturabilirsiniz. Sezgisel arayüz, tablo türünü seçmenizi ve ardından ayarları markanıza uygun hale getirmenizi sağlar.
Kurulmak için 1-2-3 kadar kolay
Web siteniz için kendi fiyatlandırma tablolarınızı oluşturmayı çok kolay hale getirdik. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza uygun bir şablon seçmek ve gitmek için iyi! Tablolarınızı daha da ilgi çekici hale getirmek için resimler, simgeler ve animasyon efektleri de ekleyebilirsiniz! Tıklama ve Değiş menümüzle, istediğiniz her şeyi sorunsuz bir şekilde özelleştirebilirsiniz.
Mobil kullanım için harika
Wiloke ile fiyatlandırma tablosu mobil kullanım için tasarlanmıştır, böylece masanızı hareket halindeyken ekleyebilir ve daha sonra herhangi bir cihazı kullanarak görüntüleyebilirsiniz!
Tüm WordPress temalarıyla uyumlu
Bu eklentiyi istediğiniz herhangi bir yerde herhangi bir WordPress temasıyla kullanabilirsiniz. Sadece eklentiyi yükleyin, tablonuzu oluşturun ve kopyanızı hazırlayın!
Yüksek dönüştürücü fiyatlandırma tabloları oluşturmak için Wiloke Fiyatlandırma Tablosunu yükleyin. Manuel çalışma gerekmez!

Wiloke Pricing Table Addon for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Liste eklentisi, Prıcıngtable eklentisi, Fiyat Tablosu eklentisi, Fiyat eklentisi, Fiyat eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-289

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews