Wiloke Content Slider for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Content Slider for Elementor / Elementor için Wiloke İçerik Kaydırıcısı WordPress Eklentisi
İçeriğinizi kalpte tutan slayt paylaşımı.
Sadece bir Elementor eklentisi ile harika slaytlar oluşturun – Wiloke içerik slaydı. Slayt gösterinizi hemen satmaya hazır bir pazarlama ürününe veya hizmetine dönüştürün.
Kitlenizin dikkatini çeken güzel slaytlar yaratın!
Artık sıkıcı blok yok – slaytlarınız hiçbir zaman hazır olmayacak! Wiloke İçerik Slide, sınırsız slaytlar oluşturmanıza ve bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır. Marka kimliğinize uyacak çeşitli etkileşimli ve ilgi çekici slayt stilleri.
İçeriğinizin farklı slayt gösterileri ile harika görünmesini sağlayın!
Yaratıcı meyve sularınızın bir dizi arka plan, yazı tipi ve metin stillerinden seçim yaparak akmasına izin verin. Her slayt, müşterileri harekete geçmeye teşvik etmek için bir görüntü, metin ve bir CTA düğmesi vardır. Bağlantılar, eylemler için düğmeler vb. Görüntüler için metin kutuları ekleyebilirsiniz. Ayrıca, görüntü ile zengin metin, metin kutusu ile görüntü ve metin çubuğuna sahip görüntü gibi farklı düzenler arasında da değişebilirsiniz.
Bir tasarıma günler ve gece geçirmeden etkileyici bir slayt gösterisi oluşturun. Mükemmel bir iş slayt gösterisi, müşterilerinizin hemen harekete geçmek isteyeceği bilgi ve fikirler sağlar.

Wiloke Content Slider for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, İçerik eklentisi, Slayt eklentisi, İçindekiler eklentisi, Popüler eklentisi, Topelementor eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-121

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews