Wiloke Call To Action Addon For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Call To Action Addon For Elementor / Wiloke Elementor için Eylem Çağrısı Addon WordPress Eklentisi
Çarpıcı CTA kahraman pankartlarınızı dakikalar içinde inşa edin
Wiloke Action to Elementor için birkaç tıklama ile büyüleyici kahraman afişleri yaratmanıza yardımcı olan yepyeni bir eklentidir!
Dakikalar içinde çeken afişler tasarımı
Wiloke, 3 dakikadan daha kısa bir sürede ve herhangi bir kodlamadan inanılmaz, yüksek kaliteli kahraman afişleri inşa etmenizi sağlar. İster paralaks efektleri olan animasyonlu bir afiş ister daha klasik bir afiş olsun, Wiloke sizi ele geçirdi. Kendi son derece dönüştürücü bir CTA bayrağı yaratmanızı gerçekten kolaylaştırdık. Tek yapmanız gereken resminizi yüklemek ve biraz metin eklemek – işte bu!
Tweak 5 Farklı Kahraman Banner Şablonları
Tüm kahraman pankartlarımız, dönüşüm göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve bir satış yapmanıza yardımcı olacaktır. Dikkat çeken bir afiş oluşturmak için çeşitli düzenler, arka planlar, CTA düğmeleri ve animasyon efektleri arasından seçim yapın. Yaratıcı olun ve maksimum etki için markanızın kişiliğine uygun bir afiş tasarlayın. Şablonlarımızı bir başlangıç ??noktası olarak kullanın!

Wiloke Call To Action Addon For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Cta eklentisi, Düğme eklentisi, Düğmeler eklentisi, Elementor Addon eklentisi, Elementor Addon eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-129

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews