Wiloke Blog Layouts For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Blog Layouts For Elementor / Elementor için Wiloke Blog Düzenleri WordPress Eklentisi
Okuyucularınızın dikkatini çalacak heyecan verici blog gönderisi düzenleri
Bir Elementor Addon – Wiloke Blog Gönderi Düzenleri tarafından harika şablonlar kullanarak dakikalar içinde çarpıcı blog posta kartları tasarım!
Herhangi bir niş için en iyi blog gönderisi düzenleri
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli göz çekici blog posta kartları vardır.
Bazı insanlar bir peyzaj düzeni kullanmayı severken, diğerleri bir portre düzeni tercih eder. Gerçekten her şey kartta en iyi göründüğünüze geliyor.
Benzersiz bir görünüm oluşturmak için yazı tipini, renkleri ve kenarlığı da değiştirebilirsiniz. Blogunuz moda, yemek, seyahat veya başka bir konu ile ilgili olsun, bu kartpostal düzenler içerik pazarlama stratejinizi başlatmanıza ve daha fazla okuyucu çekmenize yardımcı olacaktır.
Sitenizin herhangi bir yerinde blog yayınlarını gösterin
Blog yayınlarınızı blog sayfası dışında herhangi bir yerde görüntülemek istiyorsanız, bunu Wiloke Blog Gönderi düzenlerinin yardımıyla yapabilirsiniz.
Yapmanız gereken tek şey bir düzen şablonu seçmek ve spot ışığı vermek için yayınları seçmektir. Gerisini sizin için halledecek. Posta kart tasarımlarından çarpıcı başlık tasarımlarına kadar herkes için bir şeyler var.
Okuyuculara her gönderiye bir göz atın
Okuyucular her yazının bir önizlemesini, açıklama, yazar, yayın tarihi ve yorumlar gibi görebilir. Bu şekilde, ziyaretçiler okumadan önce gönderiyi daha iyi anlayabilirler, bu da zaman kazandırır ve uzun yayınlarda gezinmek zorunda kalmalarını önler.
Wiloke Blog Gönderi düzenleri, insanların takdir edeceği yaratıcı ve yüksek kaliteli blog widget’ları almanıza yardımcı olacaktır.

Wiloke Blog Layouts For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Postalama eklentisi, Kartpostal eklentisi, Blog eklentisi, Kafes eklentisi, Blog eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-81

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews