Weather Forecast for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Weather Forecast for Elementor / Elementor için Hava Tahmini WordPress Eklentisi
Forcaster, önümüzdeki günler veya saatler için hava tahmininin basit ve sezgisel bir WordPress eklentisidir. OpenWeathermap API’sına dayanır ve bazı sınırlamalar içeren ücretsiz bir API anahtarı ile çalışır, ancak hizmet, genişletilmiş fırsatlar elde etmek için ücretli planlar sağlar. Eklenti, Elementor widget’larını kullanarak belirtilen şehir için meteorolojik veriler eklemenizi sağlar. İki widget içerir: günlük tahmin – önümüzdeki 5 gün için; Saatlik Tahmin – Cari Gün için Saatlik Tahmin.
Hava durumu tahmini ile bir blok almak için ihtiyacınız olan tek şey, sayfada herhangi bir yere bir widget eklemek ve konumunuzu belirtmek veya otomatik konum seçeneğini seçmektir. Diğer ayarlar, farklı hava koşullarının görüntülenmesini yönetmeyi ve her biri için kitaplıktan simgelerin seçilmesini veya SVG formatında kendi simgeni yüklemeyi içerebilir. Ayrıca, birkaç blok ekran düzeni mevcuttur.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorInclud için Forcaster eklentisinin özellikleri iki widget: saatlik ve günlük tahmin
Otomatik Konum Özelliği
Farklı birimler mevcuttur
İki ekran düzenini destekler
Hava Karakteristikleri Kontrolü Görüntüle
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, codecanyon alıcılarına destek dahildir Widget, ihtiyaçlarınıza göre her bir öğenin görüntüsünü yönetmenizi sağlayan basit stil ayarlarına sahiptir. Hava özellikleri için renk, tipografi, metin gölgesi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları ve kürekleri değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Forcaster, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Weather Forecast for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Engellemek eklentisi, Şehir eklentisi, Ülke eklentisi, Tahmin Etmek eklentisi, Canlı eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-285

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews